Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ankara'da 3ds max bilen grafiker arıyorum

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

gonzale_s

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3ds max konusunda yardımcı olabilirim kırşehir deyim

ehe35

🌱Yeni Üye🌱
Yayınevine 3d model ve tasarımcı freelance

Ankaradaki yayınevimize freelance çalışabilecek yada maaşlı çalışacak kitaplarda kullanılmak üzere istediğimiz tipte karakter modelleyip istediğimiz ortamda ve duruşta yüksek kalitede resim dosyasına dönüştürebilecek tecrübeli grafiker arıyoruz. İlgilenenlerin yaptığı bir çalışmayı mertfiratdogan@hotmail.com bana ulaşırlarsa sevinirim.

author

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ankara'daki yayınevine, Antep'teki yardımcı grafiker, üç boyutlu modelleme yapan tasarımcı ararsa, bulduğuyla yalayacağı antepfıstığının kabuğundaki tuz olur.

Allah aşkına; hangi üç boyutlu modelleme uzmanı böyle bir ilana başvurur?

Kuvvetle muhtemel ilgili lise öğrencisi ve/veya uyduruk bir kurstan mezun bir program editörü ile kariyerini şekillendirmek isterken yanlışlıkla sizin yayınlarınızdan birini satın alan çocukların ufkunu karartacaksınız.

Bu ilandan çıkacak sonuç budur.

ehe35

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım öylesine bir hesap açmıştık ondan antep yazıyordu. Uyardın düzelttik. "çocukların ufkunu karartacaksınız" derken ne demek istedin anlayamadım. Yaşın 30'dan küçükse sen büyükse çocuğun bizim yayınlarımızı mutlaka okumuştur.

cavundur

🌱Yeni Üye🌱
halen arıyormusnuz?

ankara da ikamet ediyorm ve freelance bana uyar ve yüzyüzede görüşme fırsatımız olur bu özellikler bnm için sorun değil 3d, concept art, illüstrasyon, storyboard, digital paint, karakter yaratma vs. cavundur@hotmail.com, burakcavundur@gmail.com adreslerinden bana ulaşabilirsiniz..

ehe35

🌱Yeni Üye🌱
Burak bey ilanımız aktiftir. Gerekli bilgi size mail olarak gönderilmiştir. İlginize teşekkür ederiz.