Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ankara'da Tasarımcı olarak iş arıyorum

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhablar,

12 yıldır bilişim sektörünün değişik kollarında hizmet verdim. (Teknik servis,Satış ve Tasarım) Photoshop ve Coreldraw programlarına hakimim diğer tasarım programlarınıda kullanabilirim. Yaratıcı yönüm gerçekten güçlüdür. Talep ettiğim ücret 1250 YTL den az olmamakla birlikte görüşmede belirlenebilir. Görüşmek isteyenler lütfen **** adresinden yada ******* nolu telefondan ulaşsınlar. Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

artiajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rakam telaffuz etmenizi, kendinize güven ve işi bildiğiniz olarak yorumluyorum
Görüşelim
Artı Ajans Ltd. Şti
Şükrü Arslan

Moderatör tarafında düzenlendi:

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar,
Ankarada yaşıyorum. Photoshop,Coreldraw,Imageready,Paint Shop Pro,Photopaint,Pinacle Studio,Ulead Studio,Imagestyler,Dreamweaver,Frontpage vb. birçok program kullanıyorum. Yaratıcılık sonradan olmaz doğuştan gelen bir yetenektir diye düşünenlerdenim ve yaratıcı yönüme güveniyorum.Aynı zamanda uzman bir bilgisayarcıyım uzun seneler teknik servis müdürlüğü yaptım. Grafik94,Naturel Reklam,Türk Haberler Ajansı firmalarında reklam ve tasarım departmanlarında tasarımcı ve interaktif editör olarak görev yaptım.Yukarıdaki ilanımda rakam vermemin sebebi bu zamana kadar bu rakamlara çalışmam ve işverenlere karşı açıksözlü olmak gerektiğini düşünmemdir.

İlanla ilgilenenlere örnek çalışmalarımdan gönderebilirim.

Teşekkür ederim.

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Freelance çalışmak istiyorum.

Merhaba,
Ankarada ikamet ediyorum

Photoshop ve Coreldrawı iyi seviyede kullanıyorum.

Freelance olarak çalışmak istiyorum. Her türlü tasarımı yapabilirim. (web dahil) Ek iş olarak çalışacağım için uygun rakamlarda buluşabileceğimizi düşünüyorum.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler. :smile:

zezzee

🌱Yeni Üye🌱
Bir kaç photoshop çalışmanızı görme şansımız var mı ?

graphics4web

🌱Yeni Üye🌱
bir kaç işim var.
ilgilenirseniz detaylarını göndereyim.
web+grafik.

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ankara da tasarımcı olarak iş arıyorum

Merhabalar

Photoshop,Coreldraw programlarına hakimim yaratıcı yönümün çok kuvvetli olduğuna inanıyorum. 5 yıldır tasarımcı olarak çalışıyorum. Web template tasarımı ve mevcut asp site üzerinde hertürlü değişikliği yapabilecek durumdayım.Ayrıca bilgisayar teknik servisi ağ kurulumları konusunda yüksek tecrübe sahibiyim.Toplamda 14 yıllık bilişim sektörü tecrübem var. Ankarada tam zamanlı iş arıyorum.Teşekkürler.

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarımcıyım Ankarada iş arıyorum

Merhabalar

Photoshop,Coreldraw programlarına hakimim yaratıcı yönümün çok kuvvetli olduğuna inanıyorum. 5 yıldır tasarımcı olarak çalışıyorum. Web template tasarımı ve mevcut asp site üzerinde hertürlü değişikliği yapabilecek durumdayım.Ayrıca bilgisayar teknik servisi ağ kurulumları konusunda yüksek tecrübe sahibiyim.Toplamda 14 yıllık bilişim sektörü tecrübem var. Ankarada tam zamanlı iş arıyorum.Teşekkürler.

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanım hala günceldir.

İlanım hala günceldir.

yusufmet

🌱Yeni Üye🌱
Freelance olarak Flash-grafik ağırlıklı web tasarımı yapmak isterseniz referanslarınızı gonderir misiniz?

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanım hala günceldir.

İlanım hala günceldir.

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanım hala günceldir

İlanım hala günceldir

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanım hala günceldir

İlanım hala günceldir

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ankara' da tasarımcı olarak iş arıyorum

Freelance yada tam zamanlı iş arıyorum. İlgilenenler lütfen mesaj yazsın. Herkese iyi çalışmalar dilerim.

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ankara' da tam zamanlı yaratıcı tasarımcı olarak iş arıyorum.

Merhaba ben Burak EROĞLU yaratıcı tasarımcıyım ajans ve grup şirketleri grafik departmanı deneyimim var çok sayıda gerçek anlamda yaratıcı ve kendini kanıtlamış tasarımın sahibiyim tüm bunların yanında çok iyi bir bilgi işlemciyim. Benimle çalışmak istadiğiniz takdirde bütün deneyim ve becerilerimi sizin için kullanabilirim. Yeni fikirler üretmek ve bunları renklere ve çizgilere dönüştürmek benim işten ziyade hayatımın her yönüne yaydığım bir becerimdir. Ankarada ikamet etmekteyim ve işini önemseyen ve personeline değer veren işverenlerle görüşmek isterim. İlgilenenlere mail ile örnek çalışmalarımı gönderebilirim İyi çalışmalar diliyorum. aberoglu@hotmail.com

aberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanım hala günceldir.

İlanım hala günceldir.