Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Anket: Forumda Konu başlığının "Etkisi"

Forumda konu başlığının etkisi

• Evet etkiliyor.

Oy: 17 85.0%
  • Hayır etkili olduğunu düşünmüyorum.

Oy: 3 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Merhaba Arkadaşlar;
Dikkatimi çeken ve üzerinde epey incelediğim bir konuyu ankete sunuyorum..
Forumumuzda Açılan Konuların Başlığı Yazılan Cevap Sayısını ve Konunun Görüntülenme Reytingini Etkılıyor mu? En Etkılı Başlıklar Sizce Hangileri? Ve son olarak Siz olsaydınız Şu an bulundugunuz Konuya nasıl bir Başlık yazardınız ?

cevaplarınızı beklıyorum umarım başlığım etkılı olmustur sızlerı buraya Çekmeme :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Flood yapmışsın azar yiyeceksin. Geçen gün konunun tekine sırf mutlaka görün kayıp falan gibi birşeyler yazılmıştı sırf o yüzden baktım. Etkili tabii.

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kendi adıma, özellikle çalışma alanımla ilgili konuları okumayı tercih ediyorum
Hiç başlığa bakmıyorum
Alanımla ilgili olmayan konulara yanlış yorumlar yapmamak için bakmıyorum (çok ilginç gelenler hariç ) birazda zamansızlıktan sanırım

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Forumumuzda Açılan Konuların Başlığı Yazılan Cevap Sayısını ve Konunun Görüntülenme Reytingini Etkılıyor mu? En Etkılı Başlıklar Sizce Hangileri? Ve son olarak Siz olsaydınız Şu an bulundugunuz Konuya nasıl bir Başlık yazardınız ?

cevaplarınızı beklıyorum umarım başlığım etkılı olmustur sızlerı buraya Çekmeme :)

Etkiliyor. :D

Konu başlığı içerik hakkında bilgi veriyor olması en mantıklısı :smile:

Bazen anlamsız başlıklar oluyor öylesine baktığım da oluyor tabi :tongueout:

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
acıkcası benımde cok oluyor.. hangı konuya nıcın baktıgımı sorarsanız cogunda baslık etkili :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
4'e 1 ezici üstünlük var :D Olmalı zaten bizim için başlıklar, Sloganlar etkili olmayacak da ne olacak... Reklam işimizin taaaa içinde. Değil mi ama?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Zaten başlık içerikle ilgili olmazsa yönetim ya da duyarlı olan yüeler tarafından uyarılır. Başlık içerik ile alakalı olmak zorundadır. Yoksa forumda konu karmaşası yaşanır.

Mesela bir arkadaşımız yazmı:

Kartvizit çalışmam...

İyi çalışma diyesi geliyor insanın. Ne istersen çalış fakat kartvizit çalışma öyleyse... :D

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
4'e 1 ezici üstünlük var :D Olmalı zaten bizim için başlıklar, Sloganlar etkili olmayacak da ne olacak... Reklam işimizin taaaa içinde. Değil mi ama?

İnsan bazen konu başlığına tıkladıktan sonra hayal kırıklığıda yaşayabiliyor.Şahsen benim başıma çok gelmiştir.Asıl mesele konunun içeriğiyle alakalı konu başlığı bulmak yoksa kimsenin dikkat çekici bir başlıktan şikayet edeceğini sanmıyorum.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Herkes kendi açısından düşünüyor. :) Ben merak uyandırması açısından düşünüyorum. Yöneticiler kurallar açısından. Etkili işte etkili. Bu etkili değil diyen kim? Vallahi merak ettim şimdi.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
admınlerıme anket ekledıklerı ıcın tesekkur ederım..
ve evet kesınlıkle efoja ya katılıyorum.. reklam kanımızda var :)

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
kesinlikle önemli,heleki başlık olarak seçtiğimiz kelime popüler yada hayatımızda çok kullanılan bir kelime ise, (örneğin pasta) kişi arama mototruna pasta siparişi seçmek için aradığında karşısına sizinde konunuz çıkıyor. ve belkide ilgisi olmayan bir kişiyi sitemize çekmiş bulunuyoruz.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
kesinlikle önemli,heleki başlık olarak seçtiğimiz kelime popüler yada hayatımızda çok kullanılan bir kelime ise, (örneğin pasta) kişi arama mototruna pasta siparişi seçmek için aradığında karşısına sizinde konunuz çıkıyor. ve belkide ilgisi olmayan bir kişiyi sitemize çekmiş bulunuyoruz.

evet haklısın tugi..
konuya farklı bır boyut getırdıgın ıcın tesekkur ederm. bu acıdan da dusunmek gerekıyor asllında haklısın..