Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

antetli kagit

Blasphemous

🏅Acemi Tasarımcı🏅
simdi konuyu nereye acsam dogru olur bilemedim sanirim en uygunu burasi.

ve derdimi nasil anlatsam onu da bilemedim ama ugrasacagim :p

Firmalarda belli mektup kagitlari olur, müsterilere mektup gidecekken pc de sadece bilgiler degisir vs.

Iste öyle bir sey yapmam lazim. bu sadece ödev. firmayi kendim kafamdan atabilirim.

bana bu konuda yardimci olacak birileri var mi?

Son düzenleme:

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Biz halk arasında ona antetli kağıt diyoruz. Antetli kağıdın nesinin yardımını istiyorsun? İfade etmekte zorlanıyorsan bir görsel(resim, foto) ekle.

Blasphemous

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet ben de tam simdi ögrendim ki antetliymis.
bana bir kac örnek lazim. yani hicbir fikrim yok nasil yapacagimi bilmiyorum. önce firma düsünüp firmaya logo yapip sonra antetli kagittan yapmam gerek hepsini 1 hafta icinde. :/

berk35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.berkguclukol.com
kartvizitkagit2zy4.jpg

designerMUSTI arkadaşımızın Bu sayfada yapmış olduğu iş

örnek olsun diye buyur arkadaşım

Blasphemous

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tesekkür ederim örnek icin ama yinede bunun aynisini yapamam yani biraz daha yardimci olsaniz fikir konusunda?

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Okuyormusunuz?okuyorsanız nerede okuyorsunuz?

Blasphemous

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben staj yapiyorum. egitim aliyorum yani henüz.

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nerde staj yapıyorsunuz anlayamadım okul stajımı yani

Blasphemous

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet digital ve print üzerine staj yapiyorum yurtdisinda

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Antetli kağıt firmaların yazışmalarını vs. şeylerini yürüttükleri yazışma kağıdıdır.A4 ebatlarında olur.Üzerine firmaya ait olan logo-logotype-adres-telefon-web-mail adres gıbı bılgıler yer alır.Fırmaların kurumsal kımlıklerını ıncelersenız eger bunu gorursunuz.Fakat sıze tavsıyem ılk once kurumsal kımlık nedır bunu arastırmanız öğrenmeniz.Bunu öğrenirseniz antetli kağıt tasarımını kolaylıkla uygulayabilirsiniz.İyi çalışmalar...

Blasphemous

🏅Acemi Tasarımcı🏅
antetli kagidi yaptim aslinda. buna arti olarak hesap formu, kartvizit vs yapmam gerek.
mesela firma tasarim firmasi F-Design isminde.
hesap formunu nasil yapicam falan bilmiyorum ya
tasarimi neyse de ne yazmam gerekir onu bilmiyorum

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bakın anlatmak istediğimi tam olarak anlatamadım sanırım...Sizin bu falan-filan dıye indirgediğiniz şeyler bir firmanın kurumsal yüzüdür.Firmanın duruşunu ifade eder.Hadi bunu böyle diğerini böyle yapayım diye bir şansınız yoktur.Daha iyi anlayabilmeniz için örneğin AK PARTİ nin sitesinden kurumsal kimlik klavuzunu indirin inceleyin.Bu konuda oldukça iyi çalışmalar yapılmış.Benim ki ılk aklıma gelen yerdi farklı kurumsal firmaların da indirip inceleyebilirsiniz.İncelediğnizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.İyi çalışmalar...

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
stajda öğretmiyorlar mı?antetli kağıttan haberiniz yok burda işiniz ne diye sorarlar adama?ki soruyorum ben.burda işiniz ne o zaman???

Blasphemous

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bakın anlatmak istediğimi tam olarak anlatamadım sanırım...Sizin bu falan-filan dıye indirgediğiniz şeyler bir firmanın kurumsal yüzüdür.Firmanın duruşunu ifade eder.Hadi bunu böyle diğerini böyle yapayım diye bir şansınız yoktur.Daha iyi anlayabilmeniz için örneğin AK PARTİ nin sitesinden kurumsal kimlik klavuzunu indirin inceleyin.Bu konuda oldukça iyi çalışmalar yapılmış.Benim ki ılk aklıma gelen yerdi farklı kurumsal firmaların da indirip inceleyebilirsiniz.İncelediğnizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.İyi çalışmalar...

tamam benimde yapmak istedigim kurumsal kimlik calismasi. ama derdimi tam olarak anlatamiyorum sanirim ben. neyse, tesekkürler yinede.

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
siteyi bi araştırın bi çok numune ve benzer çalışmalar göreceksiniz.ben sadece 3 aylık bi kursa gittim ve şimdi kendi çapımda yapıyorum bazı işler.ölçülerini ebatlarını ayrladıktan sonra hangi iş için olursa olsun(örn.kartvizit diyelim ölçülerini ayrlayın.)firma adını rengini şeklini zemin vs.ayarlayacaksınız bu kısım size kalmış.numunelere bakıp örnek alabilirsiniz.zor durumlarda fikir açısından bende yapıyorum.daha sonra yavaş yavaş ortaya çıktığını göreceksiniz.umarım yardımcı olmuşumdur.kolay gelsin