Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Apple Mac Mini Garantili 10 GB Ram 256 SSD Hard Disk + Klavye+ Mouse - Ankara

aorhan

🌱Yeni Üye🌱
Apple Mac Mini Garantili 10 GB Ram 256 SSD Hard Disk + Klavye+ Mouse

Marka / Model: Apple/Mac Mini

Fiyat: 2000

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar,

Ürünü yanlış hatırlamıyorsam sonbaharda sahibinden birinden aldım. Ürünü severek kullanmaktayım fakat masaüstünde fazla kalamamam nedeniyle macbook pro alacağım için satışa sundum.

Ürün 2012 late üründür. Yani en son yükseltilebilir mac minidir. Yeni modellerde yükseltme imkanınız yoktur.

Alan arkadaş SSD ve Ram takviyesi yapmıştır. 2+8 olarak ram takılıdır. 2 gb ram boştadır.

256 GB kingston SSD takılıdır.Ayrıca cihazda kendi 500 GB fusion drive harddiskte takılı kullanılmaktadır.

Ürün i5 işlemcilidir.

Ürün ile beraber apple klavye ve magic mouse da verilecektir.

Ürün fiyatı: 2000 TL'dir. Ankara içi elden teslim, şehir dışına ise önce ödeme sonra kargodur. (Kargo: cumartesi günleri gönderebilirim.)

Ürün hatırladığım kadarıyla 1 yıl garantisi var. Ramlerin ssd'nin garantisi de vardır. Gold Bilgisayardan alınmıştır.

Macbook Pro ile mantıklı takas yapılabilir. Dil devri düşük olması lazımdır.

E-posta: muh.aorhan@gmail.com

Telefon: 0537 964 64 58

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.