Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

arkadaşlar araç kaplama çalışmam... (yorumlarınızı bekliyorum..)

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
arkadaşlar diğer yaptığım çalışmamı fazla beğenen çıkmamıştı bir de buna bakın beyeneceğinizi umut ediyorum.....

img1262re0.jpg

img1260zu6.jpg

img1258tn5.jpg

yorumlarımızı bekliyorum..........:S:S:S:S

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel çalışma olmuş... Emeklerine sağlık...

Aracın iki yanındada iki farklı tasarım...Tarsus dasınız sanırım, Belediyeniz de tanıtımına önem vermiş hemde il il gezen bir araç için. Fakat; yanlardan bakıldığında Tarsus'un güzellikleri olduğunu bilemezler sanırım... Tarsus Belediye Spor u keşke yanda'da vurgulasaydınız... En azından Tarsus olduğu anlaşılırdı...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Fotoğraf çalışması olmuş grafik çalışması yok. Çalışmanın orjinalini ufaltarak bize gösterebilirmisin ?...

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
Fotoğraf çalışması olmuş grafik çalışması yok. Çalışmanın orjinalini ufaltarak bize gösterebilirmisin ?...

abi aslında fazla birşey yok yani sadece resimler arasında noktalı bir geçiş var bir de ufak bir softluk içinde resim var grafik yok yani sadece araç üzerinde tarsususn belli yerlerinin tanıtımı...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu şekilde açıklamasını yapıp arabanın komple resimlerini koyarak iyi etmişsin. Güzel düşünceler resimlerde hoş dediğim gibi...

caglarss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk ama ilke göre gayet güzel.

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence güzel akk33 birde unutmamak gerekir bir çoğu otobüs böyledir
örnek ordu otobüsleri samsun arası sefer yapıyorlar otobslerde ordu sahilinin resimleri var tarsus belediyesi bunun gibi bir çalışma vermek istemiş

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
akk33 herseyden önce hemseri sayılırız bende istanbulu bırakıp mersine yaerleştim. yalnız yaptıgın tasarımı ben begenmedim. hemen kızma müsade et acıklayayım.. çorba gibi olmuş sen tasarımcı olamak istiyorsan kaliteli bir tasarımıcı böle işler yapma.. kızdıgını tahmin ediyorum ama abine güven abin dedim ama belki benden büyüksündür... o zamanda abimsin..
şimdi tasarım diyince dikkat etmen gerekn seyler vardır. vurgulayıcı olması, akılda kalıcı olması. estetik olması şimdi ben senin yaptıgın araca bakıyorum sadece resimleri almış ölcüye göre yerleştirmisin.. sadece bunu yapmışsın. senin yerinde olsaydım ben söle yapardım. mesala
tarsusun maden tanıtıcı otobüsü bu herseyden önce carpıcı bir slogan bulurdum (müşteri istemedi deme, sen müşterinin dediğini yap ama alternatif de sen sun) sonra resimler fatoşda güzelce düzeltirdim tasarımma göre bir kac efekt verirdim mesala resimleri daireler içine alıp otobüsün bir köşesinden kücükten büyüğe dogru sıralardım. rast gele sıralardım hatta baazı resimleri otobüsün dışına tasırırdım. ve calışmamı daha derli toplu yapardım. su dedim ya corba gibi olmuş daha düzenli olabirdi. bakınca carpıcılık yok estetik yok akılda kalıcılık yok......

grafok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk çalışma için gayet güzel

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
akk33 herseyden önce hemseri sayılırız bende istanbulu bırakıp mersine yaerleştim. yalnız yaptıgın tasarımı ben begenmedim. hemen kızma müsade et acıklayayım.. çorba gibi olmuş sen tasarımcı olamak istiyorsan kaliteli bir tasarımıcı böle işler yapma.. kızdıgını tahmin ediyorum ama abine güven abin dedim ama belki benden büyüksündür... o zamanda abimsin..
şimdi tasarım diyince dikkat etmen gerekn seyler vardır. vurgulayıcı olması, akılda kalıcı olması. estetik olması şimdi ben senin yaptıgın araca bakıyorum sadece resimleri almış ölcüye göre yerleştirmisin.. sadece bunu yapmışsın. senin yerinde olsaydım ben söle yapardım. mesala
tarsusun maden tanıtıcı otobüsü bu herseyden önce carpıcı bir slogan bulurdum (müşteri istemedi deme, sen müşterinin dediğini yap ama alternatif de sen sun) sonra resimler fatoşda güzelce düzeltirdim tasarımma göre bir kac efekt verirdim mesala resimleri daireler içine alıp otobüsün bir köşesinden kücükten büyüğe dogru sıralardım. rast gele sıralardım hatta baazı resimleri otobüsün dışına tasırırdım. ve calışmamı daha derli toplu yapardım. su dedim ya corba gibi olmuş daha düzenli olabirdi. bakınca carpıcılık yok estetik yok akılda kalıcılık yok......

teşekürler yorumların için her harfini dikkate alacağım..
bu arada sen benden büyüksün belki aranızda en ufağınız benim yaşım 18 :))

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben teşekür ederim yardımcı olacagın her ne konu olursa bana ulasabilirisn sevgiler..

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok hoş bi calışma süper olmuş valla eline emeğine sağlık

grafikersemih

🌱Yeni Üye🌱
bence daha güzel olabilirdi resımler birbirine cok girmiş pek bellı olmuyor

yaman_tuss

🌱Yeni Üye🌱
kardesım cok jıx olmuş gercekten güzel ellerıne saglık

erhanseyis

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim çok güzel olmuş bende grafikler olmak isteyen ve bu işe yeni başlayan biri olarak kutlarım seni

sakızcı

🌱Yeni Üye🌱
herkese selam once ben sıtede yenıyım uygulamacı dıyebılırım kendıme ıscılık yanı full bu arac guzel gorunuyor ama yanlarına tarsus olarak transparandaolsa bı yazı ıstıyor ayrıca o dagın ustundekı beyazlık alınmalıydı yada oraya bulut konabılırdı sıfır kesılmelıydı yada yınede guzel emegıne saglık bılaf vardır ( azımle calısav,n duvarı yıkarmıs ) anladınız sız onu :D kenınıze ıyı bakın

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
resimlerdeki geciş benim çok hoşuma gitti güzel olmus
ama yanlarada belediyespor yazısı koysaydın amacına uygun olurdu diye düşünüyorum

uzunayreklam

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş emeğine eline sağlık ama biraz daha tasarım ruhunu katsaydın daha bi çekici olabilirdi.