Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar Flash Buton konusunda yardım gerekiyor

veliaht41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba Arkadaşlar;

benim sitemi yapan arkadaş askerde olduğu için siteye bir buton eklenmesi gerekiyor fakat hiç anlamadığım için yapamıyorum elimde fla dosyası mevcut bir buton eklenecek sadece yardımcı olacak arkadaş var mı acaba ? şimdiden Allah razı olsun diyorum.selamlar saygılar...

acesur

🌱Yeni Üye🌱
Bu durumda yapabileceğin en güzel şey birazda olsa paraya kıyıp bu işten anlayan birine yaptırmandır. Sırf bir tane buton eklemek için saatlerce araştırma yaptığına değmez. Sonra elindeki dosyayıda bozarsan az olan masrafınıda arttırırsın. Bırak herkes bildiği işi yapsın.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Arkadaşım buton eklemek sorun değil .. Hemen yapabilirsinde.. asıl önemli olan şu o butona basılınca nereye girilecek ? .. Girilen sayfayı sen nasıl yapabiliceksin ..

veliaht41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
onu yapmayı biliyorum html olarak sorun değil ama flash bilmiyorum yardımcı olurmusunuz acaba mail adresi verirseniz.

gürkan1

🌱Yeni Üye🌱
flash da farklı maskeleme teknikleri neler? profesyonel anlamda maskeleme örnekleri konusunda bilgi verebilirmisiniz?

veliaht41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar tamamdır butonu bir arkadaşımız yaptı sorun halloldu tşk ederim ilginiz için çok sağolun ücret almadan yardım için Allah rızası için buton sorunumu halleti çok teşekkür ederim ilgilenen herkese.selamlar saygılar dilerim.