Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlık sitesi tasarımı

onurist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar şuan üstünde çalıştığım yeni tasarımım görüş ve düşüncelerinizi bekliyorum. kullanıcıların ilk karşılaşıcağı sayfa bitti düşüncelerinizi bekliyorum diğer sayfaların tasarımı bittikçe buraya koyucağım. Şimdiden yorumlar için teşekkürler:smile:

Son düzenleme:

Benzer konular

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Düşünce olarak güzel, fakat tasarım olarak pek birşey göremiyorum :)
Birde HerkeZ değil, herkeS...

Emeğinize sağlık.

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Bnce yapmış oldugun calışma index kategorisinde

narabi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sade güzel birşey çıkarmışsında en ortadaki ışık olmasamıydı ne :(

einstaine

🌱Yeni Üye🌱
Desteklenmeli

_Selam

_Tasarımın aslında konsept bir şemayı andırıyor. Evet aslında tasarımda ön plana çıkarmak istediğin materyaller bunlar olabilir fakat şimdi bu materyalleri şık ve göze hoş gelecek bir hale dönüştürmen için ufak rütüşlar ile desteklemelisin. Bunuda kendi tasarımına yaptığın eleştiri soruları ile bulabilirsin. Sana biraz yardımcı olayım.

_Örnek olarak bu insanlar neden oynuyor ? Müzik sesi nereden geliyor? Bu müzik sitesi mi ? Aşk var mı bu sitede ? ( Çizdiğin insanlar yaş ortalaması anlatmanda işe yaramış. ) Site paralı olacak ise renk seçimin kesinlikle yanlış.

_Bir diğer önerimde isim hafızada kalması zor bir isim gibi görünüyor ve bunu başarabilmen çok iyi bir logo ya bağlı.

_Olumlu eleştirilerimde var elbet, WORD 'de yapılabilecek hoş bir tasarım :)

_Başarılar....

Son düzenleme:

grafidimedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazı olmasaydı özel arkadaşlık sitesi olduğunu anlaşılmazdı..
Bu düpedüz Disco bar üzerine yada o tür bi tasarımdan esenlenenerek yapılmış bir çalışmadır.Emeğinize sağlık olsun...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel gidiyor bence tam bitmiş bir çalışma değil ama sade kalmasını istiyorum diyorsan bilemem fakat ortadan patlyan ışık çok kötü gözü yoruyor bence onu değiştir kaldır yada kır birşeyler düşün onun için derim
ellerine emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
O kırmızı yerine daha koyu bir kırmızı vişne çürüğüne kaçan bir renk kullanırsanız daha güzel olur. İnsanları beyaz yerine alt zeminle aynı renk yaparsanız daha güzel olabilir. Siluet gibi durur. Böyle bir acayip olmuş. :) Ama Deniz'in de dediği gibi düşünce güzel.

Logo düz durabilir. Yamultmaya gerek yok.

"Herkes burada sen neredesin?" yazısını da logonun altına alt bilgi şeklinde yazabilirsiniz.

Gerçek boyutta çalışırsanız daha iyi görebiliriz. Giriş menüsü kötü durmuş orada.

Kolay gelsin. :)

y-Lcin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biraz amatörce olmuş ama fikir olarak geliştirmeye üzerinde oynanmaya müsayit bir tasarım alttakı zemın rengi siyah değil baska bi renk üst taraftaki kırmızıda arkadaşımızın dedigi gibi visne renginde olabilirdi giriş paneli gercekten kötü durmuş.. biraz daha kafa patlatılması gerek sonunda guzel olucagına inaniyorum.

ErgeTeknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o gri insanlar yerine gerçekleri olsaydı bence birseye benzeyebilirdi.

qqaq33

🌱Yeni Üye🌱
Güzel bir çalışma ama daha iyisini yapabilirsin ve çok sade bir çalışma görünüş bakımından daha çok geliştirmelisin

E

energy_explode

Guest
sevgili arkadaşım yorumum şahsi düşüncemdir şimdiden belirtmek istedim =).

başlıyorum

1. olarak arka planda kullandığın kırmızının tonu ve degrade hoş durmuyor siyaha keskin bi geçiş var bence eğlenceyi vurgulayacak canlı renkler veya gece eğlencelerini yansıtacak bir araka plan hazırlaya bilirsin

2. olarak koyduğun figürler çok büyük bu hali ile tasarımda bütünlük arz etmiyor ve gereksiz göz yoruyor gri renk te üstelerinde hoş durmuyor bence daha küçük olarak şık bir alanda kullanabilirsin.

3 kullandığın yazı font ve büyüklüğünü gözden geçirmeni tavsiye ediyorum çünkü çok fazla tırmalıyor gözü

4 login kutusu olarak da daha şık ve insanları uye olmaya çekecek bir kutucuk tasarlaya bileceğine inanıyorum örneğin kenarlarında irili ufaklı yıldızlar olan oval kenarlı bir kutu çizebilirsin

uzun oldu ama şahsi görüşümdür faydalı olması dileği ile

iyi çalışmalar