Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Aşığın sazı :)

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟

Buyrun arkadaşlar,kendim geliştirme adına yaptığım bir çalışma. Evet,pek birşey yapmadım,kutulardan ibaret bir çalışma oldu yine ama buna rağmen bana kattığı birşeyler oldu.
Eleştirilerinizi bekliyorum.

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arka plana bir kaç sedir yastığı ve duvara kilim atılsa daha hoş olurdu bence..

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkaplna birşey yapıcaktım,düşündüm düşündüm bulamadım:S Ama fikir güzelmiş. Denemeye çalışıcam. teşekkürler.

sakızlı

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beni modelleme bölümü ilgilendiriyor.birkaç kutu diye yaptığın işi küçük görmemelisin.bu kutulardan küp bile yapamayan birçok kişi birçok sitede nasıl olmuş diye hazır model çalışmalarını yoruma sunuyor.ben üç boyut olarak çalışan arkadaşlar olarak göremiyorum ne yazıkki onları.olsa olsa renderci diyesim geliyor.insanın kendi ürettiği gibisi yoktur.tabii herkesin amacı ve düşüncesi farklı .çalışman gayet başarılı.modelleme ve orantılar mükemmel.apkaplana gelince böylede hoş duruyor.zaten bağlama yalnızlığa terkedilmek üzere .duvara asıp kilim ve sedir le süsleyip nostaljik olacağına, bırak heran için ele alınmaya hazır ilhamını halktan alan halkın gerçek çalgısı olarak kalsın. eline sağlık..

Son düzenleme:

MagiC_She58

🏆Pro Tasarımcı🏆
of saza bak .. güsel.. eline saglık:)

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sakızlı;
Söyediğiniz sözlerde haklıınız,cesaret vermenizden dolayı teşekkür ederim :) Ayrıca yorumunuz için de teşekkürler.
MagiC_She58 ;
Sağol :)

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
beni modelleme bölümü ilgilendiriyor.birkaç kutu diye yaptığın işi küçük görmemelisin.bu kutulardan küp bile yapamayan birçok kişi birçok sitede nasıl olmuş diye hazır model çalışmalarını yoruma sunuyor.ben üç boyut olarak çalışan arkadaşlar olarak göremiyorum ne yazıkki onları.olsa olsa renderci diyesim geliyor.insanın kendi ürettiği gibisi yoktur.tabii herkesin amacı ve düşüncesi farklı .çalışman gayet başarılı.modelleme ve orantılar mükemmel.apkaplana gelince böylede hoş duruyor.zaten bağlama yalnızlığa terkedilmek üzere .duvara asıp kilim ve sedir le süsleyip nostaljik olacağına, bırak heran için ele alınmaya hazır ilhamını halktan alan halkın gerçek çalgısı olarak kalsın. eline sağlık..

:alkis::alkis: