Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

AVRUPA YAKASINDAKİ AJANSIMIZA STAJER - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

markizreklam

🌱Yeni Üye🌱
AVRUPA YAKASINDAKİ AJANSIMIZA STAJER

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)
Askerlik Durumu: Önemli Değil
Medeni Hali: Önemli Değil
İşle ilgili açıklama: avrupa yakasında bulunan ajansımıza stajerler alınacaktır, stajer maası verilectir.

info@marquiseadv.com
0212 518 7880

MURAT SERİN
E-posta: info@marquiseadv.com
Telefon: 02125187880

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

KevserSahin

🌱Yeni Üye🌱
Size bir mail attım. Bir dönemlik staj işine ihtiyacım var. Okuldaki notlarım gerçekten çok iyi bu yüzden açıkta kalmak istemiyorum. Tecrübe olarak Rapido Ajans'ta stajerlik yaptım. Gayet iyi işler ortaya çıkarıyordum fakat işletmenin durumunun stajer maaşı vermeye bile müsait olmadığı söylendi ve bende işten ayrıldım. Mecidiyeköy benim için gerçekten çok iyi olur.. Photoshop ve Freehand kullanmayı biliyorum.
İlginiz için teşekkürler..

KevserSahin

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba..
Adım Kevser ŞAHİN.
Rüştü Akın Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi/Etiler Lise4 öğrencisiyim.
Eylül 2010 ve Haziran 2011 arası haftanın 3günü staj yapmam gerekiyordu.
Senenin ilk dönemini Rapido Ajans'ta stajyerlik yaparak geçirdim. Fakat şirketin maddi durumu stajyerlik ücretine müsait olmadığından çıkmak zorunda kaldım. Photoshop ve Freehand programlarını orta derecede kullanabiliyorum. Decupe konusunda da deneyimlerim var. Fotoğraf çekmekle de uğraşıyorum. Resim sergilerinde de bulundum. Notlarım gayet iyidir.
Şuanda ise bir dönemliğine bir işe ihtiyacım var bir işyerinden not almam gerekmesi açısından. İşletmenizde bir grafikerin yanında bulunup eğitim alabilir miyim?

Cevabınızı bekliyorum, ilginiz için şimdiden teşekkür ederim..
Saygılarımla..

e-mail: kevsersahin1993@windowslive.com

Atillagrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanınızla İlgileniyorum... en kısa zamanda Cv Yollıycam ilan güncelmidir..!!1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...