Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ayakkabı Dünyası İndirim Afişi

aprilrain

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaslar ben grafik tasarımı ögrencisiyimm.aklıma geçenlerde boyle bi fikir geldi bende tasarıma döktüm elimden geldigince yorumlarınızı bekliyorum iyi veya kötü ;)

https://i.imgur.com/9xgYL.jpg

aprilrain

🌱Yeni Üye🌱
evet bana ait ama benzeri varmı bilememm :) reklam kampanyası afişi ödevim vardı düsünürken oyle aklıma geldi bianda ödev olarak bunu teslim etmesemde yinede yapmak istedimm bu arada çikolatadan ayakkabı yapamadıgımdan görseli hazır aldım. şeker bayramı için ayakkabı dünyasının indirim dönemi oldugunu farzettim bunu sloganla ve görselle uyum içinde birlestirmek istedim.

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
düşünce güzel ama iyi anlatılamamış. konsepti anlamam biraz zaman aldı. belki de sorun bendedir bilemiyorum ama çözünürlük çok kötü, türkçe karakter yok, kesim hataları var, vs. bu sadece taslaksa bunlar önemli değil ama dediğim gibi bence ''tatlı'' konseptini biraz daha vurgulamalısınız.

aprilrain

🌱Yeni Üye🌱
anladım tessekkür ederim ama sadece taslak tipografik hatalar filanda var yazıların yerlestirilmesini tekrar gözden geçirmem gerekk :)

dygsu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Henüz öğrenciysen çok başarılı bir çalışma. Ama bence o çikolataları koymaktansa daha çikolatamsı bir doku verebilirsin ayakkabıya, fikir doğrudan senden çıkmaysa çok başarılı. Hepimiz her gün yeni bir şey öğreniyoruz. Sen de madem daha yolun başındasın daha çok geliştirirsin tekniğini. Ellerine sağlık. :)

aprilrain

🌱Yeni Üye🌱
Henüz öğrenciysen çok başarılı bir çalışma. Ama bence o çikolataları koymaktansa daha çikolatamsı bir doku verebilirsin ayakkabıya, fikir doğrudan senden çıkmaysa çok başarılı. Hepimiz her gün yeni bir şey öğreniyoruz. Sen de madem daha yolun başındasın daha çok geliştirirsin tekniğini. Ellerine sağlık. :)

Tessekkürler :)

chroo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrikler başarılı bir çalışma

kubilay_oral

🌱Yeni Üye🌱
Fikir güzel ama afiş pek kaliteli gelmedi bana. Fikrini daha güzel anlatan bir afiş tasarımı yapabilirsin.

Tebrik ederim.