Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ayakkabı firması için yaptığım bi çalışma yorumlarınızı bekliyorum

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence 3. çalışman çok hoş hareketli

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öyle ama müşteri 1. beğendi. başkalarına saklarım artık onuda

dekor

🌱Yeni Üye🌱
çok tatlı olmuş.insanın yiyesi geliyor

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dekor;
çok tatlı olmuş.insanın yiyesi geliyor

yiyebilirsen buyur:)

cenkfoto

🌱Yeni Üye🌱
ikinci güzel yalnız ayakkabıların gölgesini ver daha canlı ve gözalıcı sonuçlara ulaşırsın

DefBeat

🌱Yeni Üye🌱
zemin rengi biraz daha canlı renk yapabilirdin genede güzel olmus eline saglık kırmızı olan daha güzel

Son düzenleme:

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar ama baskı yapıldı.artık değişiklik yapamam.bu arada ayakkabıda saten gölge var:)daha fazlası sırıtırdı diye düşündüm cenkfoto

By-grafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikinci calısman cok güzel bencede fakat ufak bır yanlıslıkvar oda anlasılmaz kolay kolay ters koseden bantlamısın :) sag uste atman gerekırdı bantı neyse öylede guzel ayrıyeetten ücüncüde cok hos fakat o kırmısı tul sanırım onu kaldırım bantlarıda kırmızı yaparsan daha tatlı olr yanı seffaf bantlar kırmızı seffaf olsun bırazdaha ıyı olr zannımca

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ikinci calısman cok güzel bencede fakat ufak bır yanlıslıkvar oda anlasılmaz kolay kolay ters koseden bantlamısın :) sag uste atman gerekırdı bantı neyse öylede guzel ayrıyeetten ücüncüde cok hos fakat o kırmısı tul sanırım onu kaldırım bantlarıda kırmızı yaparsan daha tatlı olr yanı seffaf bantlar kırmızı seffaf olsun bırazdaha ıyı olr zannımca
öncelikle tşklr yorumun için kırmızı çok boğuyodu.zaten çalışma beğenildi ve basıldı.2.çalışmam olsun istedim ama müşteri 1. bastırdı

black_ayaz

🌱Yeni Üye🌱
biraz basiit birasda boş duruyo baska öğeler kullan ve görsel efekt yüksek olsun bencee...

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2.ci bantlı olan amacına ulaşmış görünüyor..
ancak ayakkabı dekube'sinde çok küçük hatalar var baskıda çok farkettirmez ama sen bilirsin
güzel olmuş tebrikler..

tek_tutkumsun

🌱Yeni Üye🌱
evet arkadaşlara katılıyorum 2. de ayakkabılar daha ön plana çıkmış 1 ve 3. de ayakkabılar hemen göze batmıyor ama hepside hoş çalışmalar emeğine sağlık