Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

barkod nasıl yaparım

ereyler

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar corel'de nasıl barkod yaparım onu sizden acil bir şekilde istiyorum
yapıyorum fakat vekrörel hale cevirmeye calışıyorum
daha sonra edit menüsünde paste special menüsünden denedim fakat olmadı
teşekkürler

edeble gelen lutufla gider....:surprised:

Benzer konular

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

ebuzer

🌱Yeni Üye🌱
Şahsen şöyle bir problemim var. Photoshop ile bir kitap kapak tasarımı yaptım. Lakin bu tasarıma barkod eklemem gerekiyor. Sorunsuz ve gerçek bir barkodu photoshop ile nasıl yapabilirim? Veya şöyle de sorabilirim; PSD tasarımıma nasıl barkod uygularım?

ZOOM X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şahsen şöyle bir problemim var. Photoshop ile bir kitap kapak tasarımı yaptım. Lakin bu tasarıma barkod eklemem gerekiyor. Sorunsuz ve gerçek bir barkodu photoshop ile nasıl yapabilirim? Veya şöyle de sorabilirim; PSD tasarımıma nasıl barkod uygularım?

benle alakali bir konu buldum sonunda ama cevapsiz kalmis bu konuda :(
bu photoshopla SORUNSUZ PROFESYONEL barkod yapimini bilen biri bilgilendirse keske..

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
bilgilendireyim seni kardeşim...

Armutu ısırınca elma tadı mı alırsın sen... yani demek istediğim şu ps'de barkod yapamazsın... vektörel işleri vektör programında imajsal çalışmaları PS'de yapman makbüldür, o açıdan PS'den barkod yapmasını bekleme :D

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
yayınevinde çalışıyorum. ve sürekli barkot yapmamız gerekiyor. ve her barkodla tek tek uğraşmıyoruz. barkot programları var. barkotun rakamlarını giriyoruz bu programa ve hemen bize tiff olarak layerlı bir şekilde barkotu veriyor. freehandte istediğimiz kadar büyültüp küçültebiliyoruz. hiçbir şekilde de ölçüleri bozulmuyor. sanırım bu programlar internet üzerindeki program indirme sitelerinde mevcuttur.
umarım faydalı olur.
bizim kullandığımız programın adı barkode..