Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

barkotlu urun katalog calismasi YARDIM

ZOOM X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar bir firmanin urun katalogonu yapiyordum.. bu sayisinda BARKOT eklememi istediler.. urunlerinin altinda barkot olmasini istiyorlar ama bu konuda hic fikrim yok. yani onceden hic barkodlu urun katalogu yapmamistim..
bu barkod u nasil eklicem. barkod programimi gerekiyor acaba bunun icin. yoksa photosopta bu yapilabilirmi.. ozellikle barkod programini hakkinda bilgi verebilcek arkadaslar varmi.. nasil cikicam bu isin icinden...

yardimci olursaniz sevinirim..

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
hangi programda çalıştığınıda söyleseydin daha iyi yardımcı olurdum...
mesela corelde barcode wizard bölümü var, oradan barkodun kodu ve numarasına göre çok kolay bi şekilde barkod verebilirsin.

ZOOM X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hangi programda çalıştığınıda söyleseydin daha iyi yardımcı olurdum...
mesela corelde barcode wizard bölümü var, oradan barkodun kodu ve numarasına göre çok kolay bi şekilde barkod verebilirsin.

calismalar photoshop ta hazirlandi kardes.. yapilabilirmi bunda..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Forumda arama yaptınız mı?

ZOOM X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Forumda arama yaptınız mı?

evet yaptim volkan bey ama ARAMA butonunda bir hata var sanirim.. cunku ne zaman ARAMA yapmak istesem aranan kelime ile alakasi olmayan 500 sayfa cikariyor karsima.. ki aramak istedigim konuyla veya kelimeyle alakasi yok.

misal siz hatirlatinca yine denedim.. ama karsima cikan sonuc su;
1 den 30´e kadar. Toplam 499 Sayfa bulundu
Arama işlemi Toplam 0,11 Saniye sürmüştür. Arama: Aranan Kelime: barkot yapmak-------------

belkide ben bir hata yapiyorum arama da..

neyse konum hakkinda yardimci olcak biri olursa cok sevinicem.. ozellikle volkan bey biginiz varsa bu bu konu basligimla.. yardimci olursaniz cok sevinirim.. iyi forumlar herkese..

hhtekin81

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nette biraz araştırma yaparak herlangi bir barkod üretim programını indirebilirsiniz.
çoğu programda .eps .ai vb. formatlarda kayıt imkanı sunuyor.
bu şekilde barkodu export edip photoshop'a import edebilirsiniz.
ancak barkodun vektörel olması genelde tercih sebebidir.
kolay gelsin.

volkanacar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ambalaj üzerine tasarımlar yaptığım için bende çok kullanıyorum barkod programı, bilgisayar teknik servisinden istersen sana verirler programı genelde hepsinde oluyor, fakat bulamazlarsa benim kullandığım programın adı, barcode procuder.

iyi çalışmalar

beyhanok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Corelde barkod programı var. Corelde yap. Sonrada tiff olarak exportla ve photoshopa çek...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑