Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Basılı Mecmua Reklam Çalışmalarım Alfa Romeonun 8c

paidar

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar;
Ne zamandır Alfa Romeonun 8c modeliyle ilgili aklımda böyle bişeyler vardı ve bugun geç saatlerde (sabahın 4'ünde) nihayet Vücud buldu fakat tam istediğim materyalleri internetten bulamadım ve sadece buraya koyma amaçlı yaptığım içinde açıkçası pek üstelemedim ama yinede idare eder bir çalışma olduğu kanısındayım.:smile:

95477894.jpg

Resimi Ön izleme olarak koyabildim ileride tam manasıyla çözebileceğime inanıyorum.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet sizinde belirttiğiniz gibi iyi bir fotoğraf değil ama reklamın genelini ve sloganı beğendim ben :)
Ama sanki böyle gri bir fon arkasında değilde; daha gerçekçi yeşillikler içinde bir şehirler arası yolda (boş olacak tabii) çok daha iyi olurdu bence :wink:
Yani bu slogana göre daha yakınımızda, yada gerçek olmalı bence
Ellerinize sağlık
Saygılar

paidar

🌱Yeni Üye🌱
Yorumunuz için teşekkür ederim fotoraf aslında çok kaliteliydi photoshopta motion blurla bu hale geldi :)

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
En çok sloganı beğendim, fikir çok iyi bence. Yalnız "zaten siz onu böyle göreceksiniz" ya da "Ama zaten siz onu böyle göreceksiniz" şeklinde kullansanız daha doğru olur. Font değişmeli bence ve artık araba reklamlarında gölgeli fontlar kullanılmıyor bu artık demode. Düz renk kullanın derim ben. Bir de arka planda böyle bir zemin olmamalı mantıken yanlış olmuş. Arabayı bir dağ yoluna ya da herhangi bir yol, kenarları orman olan bir yol resmi daha mantıklı ve daha iyi duracaktır.

Emeğe saygılar...............................

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline sağlık güzel olmuş

paidar

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlarınız için çok teşekkürler
ilk olarak zaten içimden atmak istediğim bir çalışmaydı bunu yaparken diğer otomobil reklamlarının hepsine göz attım hele ki alfa nın reklamlarının bununla uzaktan yakından alakası yok dediğim gibi öylesine yapılmış bir şey ama yinede özen göstermeliydim
ikincisi aslında benim amacım yandan çekilmiş trafik görüntüsü bulmaktı ama bulamadım stock fotoraf sitelerinde de tam istediğim sonuçları elde edemedim
ve son olarak fotoğraf aslında çok yüksek çözünürlüklü fakat ben photoshopta motion blur verdim
tekrar teşekkür ederim beğenmeniz ve yorum yapmanız gerçekten sevindirdi

selmaünal

🌱Yeni Üye🌱
Espri çok hoş :)))) Ama arka fona da hız efektinin verilmesi gerekmiyormu?..

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Bende slogani ve fikri begendim ancak yine de bir sekilde urun cok geride kalmis fikre ve slogana gore. Yani calismak lazim biraz daha

whampir19

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fikir çok güzel dedikleri gibi ürünü değilde fikiri satıyormuş gibi olmuş mesela arkaya bilbord filan koyup ona arabanın net halini koyabilirsin örneğin