Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

baskı da da hata olur mu

miente

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bir kaç hafta önce bi broşür yaptım. bugün o broşür üzerinde tekrar işlem yapmam gerekti ama daha önce yazmış olduğum bazı yazılar görünmüyordu bende tekrar yazdım ama çıkış aldığımda eski yazdığım yazılarda çıktı. wiev - simplewireframe ile inceledim ,o silinen yazılar görünmüyor ama çıkış aldığımda çıkıyor baskıda da çıkmasından korkuyorum.bu konuyla ilgili bi fikri olan varsa lütfen bana yardım etsin.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar bir kaç hafta önce bi broşür yaptım. bugün o broşür üzerinde tekrar işlem yapmam gerekti ama daha önce yazmış olduğum bazı yazılar görünmüyordu bende tekrar yazdım ama çıkış aldığımda eski yazdığım yazılarda çıktı. wiev - simplewireframe ile inceledim ,o silinen yazılar görünmüyor ama çıkış aldığımda çıkıyor baskıda da çıkmasından korkuyorum.bu konuyla ilgili bi fikri olan varsa lütfen bana yardım etsin.

benim başıma boyle birsey gelmedı ama yuksek ıhtımalle yazdıgın yazılar sıstemden kaynaklanan bır sorun yuzunden yanı sıstemındekı fontalrın bozulmasından kaynaklanan bır problem yuzunden ekrangoruntulenmemısı. eh sen bunu baskıya gonderdıgınde fontlar rıplere download edılır cogunlukla ve bu fontların yazıcı tarafından bılındıgı ıcın onlarıda hesaba alarak basmıs olabılır. mantıksız bır acıklama gıbı gelebılır ama cıdden dusununce bundan baska bı acıklama gelmıyor aklım.

pekı bunu cozumu nedır?

bunun en mantıklı cozumu bence ısın ıcerısınde bulunan metın alanlarını oncelıkle tespit etmenız. cunku fontlar yazılar gorunmese bıle mutlaka bır metın alanı vardır. bu metınlerın fontunu degıstırerek bunların oldugundan emın olun ve sonra ısınızde kullandıgınız fontu yıneleyerek vermeye calısın buyuk ıhtımalle duzelecektır.

bu arada ısınde hata oldugu ıcın uzuldum. gecmıs olsun

miente

🌱Yeni Üye🌱
işi daha baskıya vermedim printer dan çıkış aldığımda farkettim,
dediğiniz gibi yazı alanlarını seçip karakteri değiştirdim, sorun çözüldü yani
teşekkürler.