Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim makina arkasında hava çıkışları var ama işin komik yanı makina içinde hava sirkilasyonu oluncada baskılarda tozlama yapıyor ben baskıya malzmeyei verit toplamayı otomatiğe alıyorum ve makinenin ormanında mümkün olduğunda dışarıda duruyorum ama tam manası ile hava temizleme ile ilgili bir ürün olursa gücüm yeterse almayı düşünürüm hiç bir şey sağlıktan daha değerli olamaz

aykquaker

🌱Yeni Üye🌱
biz yaklasık 40 m² olan baskı bolumumuzu bir koseden hava girisi olan bır kanal (40x40 cm) ve diger koseden hava ceken vantılatore sahıp baska bır kanal ıle cozmeye calıstık. Koku olarak %60 - 70 azalma sagladık. Hava sirkülasyonunu baskıda kesmelere neden olmadı.

Yazın sıcaklarda boya kesme sorunları yasıyorduk, Sogukların basladıgı son haftalarda sorun yasarmıyız dıye dusunuyorduk. Sonucta dısardan soguk havayı alıp ıcerı cekıyor ve diger koseden dısarı atıyoruz.

Ama bır sorun yasamadık. Sanırım kafaların uzerındekı ısıtıcılar sıcaklıgı sabıtlıyor ve akıskanlıgı devam ettırıyor. (?)

makina Troyjet / Spectra

kryinfiniti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.infiniti.gen.tr
aslında yenı cıkan bır makına war
baskı odasına koyuyorsun calısıyor we ıcerdekı butun kokuyu temızlıyor

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bizim baskı bölümünde havalandırma var ama fazla faydası yok malesef... Maskeyi denemeyi düşündüm sonradan saçma olur diye wazgeçtim alışınca kokuya sorun olmuyo zaten :)

ERKUS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
HP 10000 S dijital baskı makinesinin opsiyonel olarak satılan bir filtrasyon ünitesi var.Ama tamamen HP için dizayn edilmiş gibi görünüyor.HP web sayfasında özellikleri var

be529

🌱Yeni Üye🌱
evet bende davlumbaz sistemiyle havalandırma yaaptırdım basit gözüküyor ama farkı çok var çalıştığnda içerdeki havayı tamamamen dışarı çıkaramasada gene seni rahatsız etmeyecek seviyede temizliyor kokuyu dışarı atıyor bana kalırsa büyük paralar veripte havlandırma sistemi kurmaya gerek yok derim ben