Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bayan kuaförü & Güzellik merkezi

cixslm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selimcopy.jpg

Arkadaşlar ilk çalışmama hiç içim ısınmamıştı ondan dolayı değiştirmeye karar verdim buda malum 2. çalışmam severek yaptım :cool1: yaptıktan sonrada beğendim yeniyim en fazlası bu kadar geldi elimden :rofl: umarım beğenilir..

Benzer konular

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
görselleri görmemiş olsak ajanda kapağı derim :)
Görsellerin yerleştirilmesi iyi olmamış en üstteki bayanan kafasına takılı kaldım :D
ingilizcede var türkçede ?
forumdaki tasarımlara göz atmanız oldukca işinize yarayacaktır... Çalışmaya devam :) Emeğinize sağlık bu saat olmuş gayret göstermişsiniz...

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu ne çalışması?

Dünyada ve Türkiye'de bu konu üzerine yapılan çalışmalara göz atın...

cixslm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başka calısmalara goz attıgımda muhakkak begendıgım bır calısmaya gore yapacam en azından su anlık daha yenıyım bu benım ıkıncı calısmam ve kendı tasarımım ıllakı usta dusuncelere karsı bakıldıgında bıraz acemıce bıraz da basıt olabılır ama ben bunu ne satısa cıkartıyorum nede ornek olarak gosterecegım sadece hocamızın ıstedıgı burosur bende onu yaptım bunu freehanda calıstım ve o programda dersımız bıtmedı buna ragmen yaptım yorumlarınız ıcın tesekkur ederım...

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
başka calısmalara goz attıgımda muhakkak begendıgım bır calısmaya gore yapacam en azından su anlık daha yenıyım bu benım ıkıncı calısmam ve kendı tasarımım ıllakı usta dusuncelere karsı bakıldıgında bıraz acemıce bıraz da basıt olabılır ama ben bunu ne satısa cıkartıyorum nede ornek olarak gosterecegım sadece hocamızın ıstedıgı burosur bende onu yaptım bunu freehanda calıstım ve o programda dersımız bıtmedı buna ragmen yaptım yorumlarınız ıcın tesekkur ederım...

Dünyada veTürkiye'de, konuyla ilgili işlere göz atın dememin sebebi, işin nasıl yapıldığını anlatmaya çalışmamla alakalı. Sizin yaptığınız broşür adayı çalışma, anlatmaya çalıştığınız konuyla alakasız. Yaptım oldu olmuş.
"ben bunu ne satısa cıkartıyorum nede ornek olarak gosterecegım sadece hocamızın ıstedıgı burosur bende onu yaptım" demek de çok yanlış bir yaklaşım. Bugün hocanıza bunu gösterirsiniz yarın müşterinize bu tarz bir çalışma sunarsınız..ne fark var? Kaldıki hocanıza göstermeniz şu an öğrenci olmanız dolayısıyla diğer seçeneklerden daha önemli.
Ben hocanız olsam bu çalışmaya şu haliyle 20 veririm.

Uzun lafın kısası, "Güzellik, kuaför" temalarını takip edin. Elinizin altında internet denen bir mucize var, araştırın.

cixslm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ok tavsiyeniz için teşekkür ederim araştıracam

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yazıların rengi ile fon rengi birbirini boğuyor gibi. Ayrıca yazıların resimlrin üzerine gelmesi de hoş olmamış. Beni sevindiren taraf ise söylenilen bazı eksiklikleri gidermiş olmanız. Daha da güzelini yapabilirsiniz ama dediğim gibi en büyük sorun renk tercihlerin olmuş bence.