Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Belediye İmsakiye çalışmam

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar ilk izlenimler için yorum almak istedim.Alttaki kenarlara dualar yazılıcak daha.Teşekkürler.

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ya hiç bi tarafı olmamışta. Ramazan imsakiyesinde şarap kadehinin ne işi var en çok onu anlayamadım

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Algılamak istediğin gibi algılamışsın dostum.Bardağın şekli önemli değil.Bak içerisinde ne var??? hiç bi tarafı dediğin nedir?Yorum için yorum yapanlar yapmasın lütfen!!! Ayrıca hiç bir tarafı olmamış deyip ne güzel kestirip atmışsın.Önce yorum yapmayı öğrenmek lazım.Olmayan nedir söylersin yorum yaparken karşı tarafta ona göre hatalarını düzeltir değil mi? İşte bu yüzden ülkemiz hep geri kalıyo.Bir şeyi bilen kendini sultan sanarmış,kimse kendisi gibi olsun istemezmiş.Tam bizlik!!!

BYsameTR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bak yorum icin yorum yapmiyorum! harbiden kotu denmeyecek kadar guzel zaten hic bir calismaya kotu denmez denilemez! o su kadahini koymayip ta bir hurma resimi yada ne biliyim daha guzel bi grafik koysaydin guzel olurdu. Ayrica son olarakta ordaki tarihlere dikkat ettyisen okurken karisio onlarin arasina bir cizgi tutu bisi atsaydin guzel olurdu ve cekici olurdu dikakt edersen butun imsakiye lerde cizgi wardir karismamasi icin

ßasarilar.....

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler arkadaşım.Yorum yapmasını bilen ve hatalarımızı bizlere gösterip birşeyler kazandırmaya çalışan arkadaşlara minnettarız.Zaten forumda bir bu yönde iyi niyetli arkadaşlar var birde DİĞERLERİ...!

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
kadehin yerine belediye binasının resmini veya şehirden bi görüntü olabilirdi yani 2 resim üst üste daha hoş olurdu sanki.başarılar

Biyolog86

🌱Yeni Üye🌱
onu bunu boşverin...
Belediyeden emeğinin karşılığını aldın mı?
o daha önemli...
Bence bardağın yeri orası değil. Daha uygun bir alt köşe bulabilirsin. Ayrıca kenarlardan contour vermişsin sanırım. Eğer onu kaldırır da bir çerçeve eklersen biraz daha kurtarabilirsin durumu derim. Tabi bu benim düşüncem
Hayırlısı olsun
Ayrıca saatler ve bilgiler de doğrudur diye düşünüyorum:)

baccara263

🌱Yeni Üye🌱
emek vermişsin eline sağlık ama benim hoşuma gitmedi. imsakiyeden ço uzak birşey olmuş bu