Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Belediye logosu (güzel elbistannım)

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emrah.jpg

Benzer konular

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
gayet güzel görünüyo eline saglık

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk :)o senin görüşünün güzelliğiXD

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Hazır fontu yapıştır çizgileri uzalttan altan bi yuvarlak oh mis.. Klasik belediye logolarından biri . biraz emek biraz düşünce.. hop bak yaptım bittiyle olmuyo güzel ;)

küheylan

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık güzel çalışma

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
e'nin ordaki şişkinlik ne ki? ne anlatmaya çabalıyo?
Elbistan hat sanatıyla mı ünlüymüş...

bir fikre ya da nesneye logo yapmak, kolaydır. herkes yapabilir.
Ama söz konusu fikir ya da nesnenin yapılan logoyla yatağa girmesi

bak iş o herkesin yapamayacağı bir iştir...

heleki baştan savıyor ve yeteri kadar özenmiyorsa kusura bakma ama ben hiç şans vermiyorum...

naçizane...

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
DİLARA ::) BİR LOGO YAP DA ÜZERİNDE KONUŞALIMM İCRAAT YAPALIM YANİİ :xd BOŞ KONUŞMAYALIMM .BEN BURADA EKSİKLERİMİ GÖRMEK İÇİN UĞRAŞIYOURM YAŞIM HALA 18 BENA SLINDA REKLAM CIYIM .LOGO FELAN YAPMAK SADEE BOŞ VAKİTLERDE UĞRAŞTIYIM İŞ ...AMA ÇOK SEVİYORUM DAHA FAZLA VAKİT AYIRMAK İSTİYORUM .ELİMDE FAZLA MALZEME YETERLİ KAYNAK FELAN YOKKEN BUNU YAPMIŞSSAM BU BENİM İÇİN GURUR VERİCİ BİR OALYDIRR..OK

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlar için tşk eksiklerimi buluyorum....

Ama dilara gibi . Arkadaşlar hem insaların bir şeyler başarma şevkini kırıyor hemde sadece yorum yapmış OLMAK İÇİN UĞRAŞIYOR .....dikkat çekmeNİN BAŞKA YOLLARIDA VARDIR DİLARA KİMSENİN ŞEVKİNİ KIRMA

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
DİLARA ::) BİR LOGO YAP DA ÜZERİNDE KONUŞALIMM İCRAAT YAPALIM YANİİ :xd BOŞ KONUŞMAYALIMM .BEN BURADA EKSİKLERİMİ GÖRMEK İÇİN UĞRAŞIYOURM YAŞIM HALA 18 BENA SLINDA REKLAM CIYIM .LOGO FELAN YAPMAK SADEE BOŞ VAKİTLERDE UĞRAŞTIYIM İŞ ...AMA ÇOK SEVİYORUM DAHA FAZLA VAKİT AYIRMAK İSTİYORUM .ELİMDE FAZLA MALZEME YETERLİ KAYNAK FELAN YOKKEN BUNU YAPMIŞSSAM BU BENİM İÇİN GURUR VERİCİ BİR OALYDIRR..OK

Ama dilara gibi . Arkadaşlar hem insaların bir şeyler başarma şevkini kırıyor hemde sadece yorum yapmış OLMAK İÇİN UĞRAŞIYOR .....dikkat çekmeNİN BAŞKA YOLLARIDA VARDIR DİLARA KİMSENİN ŞEVKİNİ KIRMA

Yaptığım logolar yok değil açtığım konulara bakarak yoprum yapabilrisin. Bana kalırsa yaptığın savunmalar bile yeterince boş. Eksiklerimi görmek istiyorum deyip eksiklerin söylendiğinde bunu kabullenemiyorsun. Reklamcıyım diyorsun ama hala logo yapmaya çalışıyosun.? Boş vakitlerinde öylesine yaptığın işlerin kötü olduğunun söylenmesi neden bu kadar içine oturuyor onuda anlamış değilim.. Yanlış çalışma gurur verici değildir.. İncele doğru yap diye yapılan yorumlarada yok sen çok biliyorsun demek hiç gurur verici değildir.. Yaptığın yorumun başıyla sonunun birbirleriyle bağlantısı yok. Ayrıca 18 yaşındayım ben daha diyorsun.. Ne tesadüf bende 18 yaşındayım ama hiç bir zaman yaşımın arkasına saklanıp ben daha küçüğüm yapamadım anca bu oldu demedim.. Çalışmalarını deneme çalışmalarına değilde logo başlığına koyarsanda sert eleştiri alırsın kusura bakmicaksın! Şevk kırmak değil benim yaptığım hatalarını dile getirmek.. Boş mesaj dediğin ne biliyomusun.. Konuyla alakası olsun olmasın sırf yazmış olamak için güzel evet mükemmel yazan insanlar..

tommy89

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Dostum niye hemen alınıyorusun dilara doğru sölemiş basit bir çalışma ama sen zevkine yapıyorum kenidimi geliştirme gibi gibi durumun yada vaktim yok diyosan anlayabilrim tabi ;)

çizgı2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Görüntü iyi ama anlam ifade yok .... Beledıye logosu o yere ait çizgiler taşımalıdır kültürel olmalıdır sıradan yazı yazılmamalıdır bence ....

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
:)bence olcak sakın pes etme üzerine düş bende 18 yasımdayım grafiker abim var durmadan bana logo çizdiriyor ilk yapdıklarım kötü oluyor hatta çok çirkin oluyor sonra 10 çalışma kadar yapıyorum sonra en sonlara gelince güzelleşmeye baslıyor şekli oturtuyorum kafamda sonra ona yogunlasıyorum logo çizmek çok basit bir işlem değil yeterki sabır olsun.. yavas yavas olcak bence ben güzel buldum en azından benm yapdıklarımdan güzel :D logo onaylanınca siteye koycam tüm yaptıklarımı sırasına göre o zaman söylediklerim daha mantıklı gelecek :) basarılar pes etme çalışmalara devam i harfinde bir değişmeler yap veya sade bir şekil uygulayabilirsin :) dısarıya tasan kırmızılık olmamıs hatta arkadakine gerekde yok gri biraz daha açık olsa elbistanın yazı fontu değişebilir elips yerine başka bir tarz denenebilir e yi büyük tutup baska bir yerden çalışmayı dene mesela :) üret kafanda saçma olsada yap. en saçma fikirler bile güzel fikirler verebiliyor :) emegine sağlık arkadasım basarılar diliyorum.
elbistanın kültürünü veya yöresel birşeylerini tanımlayabilirsin logoda :) basarılar