Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ben After Effects Programına Yeni Başladım

gecer027

🌱Yeni Üye🌱
Meraba Arkadaşlar ... Ben After Effects Programına Yeni Başladım . Hiç Birşey Bilmiyorum Sadece Hazır Projeleri Değiştirebiliyorum. Okul Arkadaşlarım İçin Bu Programla Bir Slayt Hazırlamak İstiyorum Bol Efektli Birşey. Bunun İçin Sizlerin Yardımına İhtiyacım Var... Lütfen Yardım Edin... :crying::crying:

sesimi duyan kimse yokmu ???

bilalbulut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz,şunu belirtmek isterim programa yeni başladınız ve bol efektli bir animasyon yapmanız bir hayli zor ,çünkü öyle bir proje için camera ayarından,ışığına,key frameinden gölgesine kadar bir çok ince detayları bilmeniz gerekiyor ve bu da hemen olacak bir şey değil biraz çaba göstermeniz gerekecek bunları öğrenmek için ama resimlerden oluşan basit bir slayt gösterisi yapmanız için sizlere önerebileceğim bir ders videosu var.Dersi takip ederek başlangıç seviyesi derecesinde bir slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz.

VIDEO COPILOT | After Effects Tutorials, Plug-ins and Stock Footage for Post Production Professionals

gecer027

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle çok teşekkür ederim.Ama ben Resimler üzerinde deyil videolar üzerinde birşeyler yapmak istiyorum. Bu konuda bana yardım edebilirmisin.

mtlgulec

🏅Acemi Tasarımcı🏅