Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ben de grafiker olmak istiyorum

Shakti

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

ben aranıza az önce katıldım..

evet ben de grafiker olmak istiyorum yaşı yok değil mi bu işin :) en azından amatörce kendi kendime bişeyler yapmak istiyorum, bi anda acayip bir heves geldi içime onun sönmesine izin vermeyeceğim :)

ilk etapta adobenin herşeyini yüklettim bilgisayarıma.. (herşeyini dediğime bakmayın belki yarısı bile deildir ama baya bişeyler vardı içinde)
illustratorda çiçek böcek yapmaya başladım, deneme yanılma ile ilerliyorum napım..

bana ne tavsiye edersiniz? hiç ama hiç birşey bilmeyen birisi çin adobe zor mudur ve sizce kendi kendime öğrenebilir miyim birşeyler.. (tabiki sizin de yardımlarınızla :)

şimdilik bu kadar olsun ilk günden başınızı ağrıtmıyım ben..

sevgi ile kalın

:rofl:

nilay91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
twitter.com
meraba arkadaşlar bende grafiker olmak istiyorum. :) zaten suan lisede grafik ve fotoğrafçılıkta okuyorum son yılım inşallah olurum :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkdaslar grafiker olup olmamak sizin azminize ve ustaların belirttigi olmassa olmaslar baglı...azminiz ve yaratıcılıgınız bol olsun...

Shakti

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederiz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Sitemize hoşgeldiniz.

merve1245

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben de yeniyim kabul ederseniz grafiker olmak istiyorum ygs puanıyla nasıl alınıyo fikri olan bana ulaşailir mi lütfeeennn yardıma ihtiyacım var merve.eyup42@hotmail.com bekliyorum

xpcd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
belki bir çok kişi bana kızacak ama sana en iyi tavsiyem sen sen ol olma grafiker

ama genede sen bilirsin

Yolun Açık Olsun

chloe

Acemi Tasarımcı
merhabalar arkadaşlar..
bu siteyi dakikalar önce keşfettim.öncelikle şunu belirtmeliyim ki çok iyi bi site.siteyi görür görmez aklıma gelen ilk şey kaydolmak oldu.grafik tasarım üzerine bu denli yoğunlaşan ve interaktif iletişimi bu denli sağlayan sayılı sitelerden biri olmuş.. :)
benim öncelikle sizlere bir sorum olacaktı.ben bilgisayar mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim ve grafik tasarımı alanında uzmanlaşmak istiyorum. üst sınıflardaki arkadaşlarımın belirttiklerine göre 3. sınıfta seçmeli bir ders olarak grafik tasarımını kısmen öğrenebilecekmişiz. ben bu zamana kadar bu konudaki eksikliklerimi kurslar ve sertifika programları ile kapatabilirim diye düşünmüştüm ama forum ortamında geçen konuşmalardan öğrenebildiğim kadarıyla bu kurs ve sertifika programlarının pek bi yararı olmuyormuş.. açıkçası aklım karıştı;ne yapacağım konusunda kararsız kalmış durumdayım..acaba bu konuda yardımcı olabilecek en azından birkaç öneride bulunabilecek arkadaşlar var mıdır acaba..? :\