Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bengü Korkma Kalbim albüm kapagı ve cd calısmam

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bengsunumjpeg.jpg

eksıklerımı ver yorumlarınızı yazarsanız sevınırım

bengsunumfarklreng2.jpg

fon rengını degstırım birde boyle bakın

sanırım guzel oldu kimse yorum yapmamıs :) sonunda :D

Benzer konular

Irmak:)

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok 90lar başı olmuş.

Elbruz46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herşey ayrınıtıda bitiyor Cd öncelikle alttan kesik olmamalıydı ve ortasında gerçekten delik ve şeffaflık olmalıydı...

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Daha önce böyle bir albüm kapağı görmediğimden eminim. Biraz sade olmuş. Bir de albüm kapaklarında bu kadar canlı renkler kullanılıyor mu bilmiyorum. Daha çok el ilanını andırıyor. Ama bunlar benim görüşlerim.

Yorum yazılmaması beni de üzmüyor değil. Bir keresinde birşeyler yazılması için 3 gün beklemek zorunda kaldım. Sonunda birşeyler yazan oldu. Ama bu konuda arkadaşları anlayabiliyorum. Bazen en yazsam diye uzun uzun düşündüğüm çok oluyor. Bazen de çok kestirme yorumlarla geçirtirmeler yapılıyor. O tip yorumların da bir faydası olmuyor. Eksiklikler ifade edilmek yerine belden aşağı vuruluyor. O yüzden ben yazabildiğim kadarı ile yazmaya çalışıyorum.

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aynen katılyorm soylediklerinize yorumlarınızı dikkate alıyorum tesekkurler , sagolun

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
bu tarz çalışmaları inceleyerek daha iyisini yapabilirsin bence.

rüzgar adam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
daha iyi şeyler yapa bilirisiniz bu hiç olmamış sakın müşteriye göstermeyin zemin rengi açık ve geçişli kulana bilirsin çrneğin sarı ile kırmızı geçişi ya da acık mavi ile boncuk mavisi renklerine yukardan aşağı geçiş kullanabilirisin ya da çiçekli bir zemin ama vectör olsun birde sanatçının çektirmiş olduğu foto çok basit farklı bir giyim tarzı farklı bir duruş şekli ile sanatsal bir tasarım ortaya suna bilirsiniz... yorumlamaya çalıştım

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tesekkurler yorumlarınızı dikkate alacagım

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
o cd yi okuyacak cd-rom varmı?:D cengize katılıyorum bu konuyla ilgili örnekleri incelerseniz daha hoş şeyler yapabilirsiniz

dethroned

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dostum suanda yazdıklarımı dalga gectıgımı zannetme senın ileriki calısmalarında faydalı olması ıcın bıraz sert elestırecegım

-öncelıkle su kapaga baktıgımda bı karpuzun üzerine ketcapla yazı yazmıslar gıbı bi izlenim verdi bana
-yansıma olmmaıs öyle bı yansıma olmaz bi tarafı duz gelırken bı tarafıda eğimli gelmez
-özen göstermemıssın calısmaya cd delıgı yok cdnın altında duz bi kesik var
-arka planların 2 side cok kötu 10 sn de yapılacak bırsey bence daha özen göster
çalısmalarında özen göstermelısın

daha ıyı calısmalarını beklerız

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
arka tarafa pembe gitmemiş

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ABİ OLAYI siyasete cevırmeyelım akalası yok o dedıgınle yorumlarınız ıcın cok tesekkur ederim.zaman ayırıp ıyı yada kotu elestırıde bulunmusunuz bu benı daha da cok sevındırdı yorumların hepsını dıkkate alacagım...

crab_8_9

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sağ üste verdiğin kıvrıma biraz daha gerçekçi olması için belki hafif bir gölgelendirme yapılabilir iç kesimlere doğru.birde kıvrımın renk tonu biraz farklı olmuş acaba albümün arka kısmının öyle olduğunu mu vurgulamak istedin

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
mrblar sen bengü nün yerine kendini koy ve bi bak çalışmaya beğenirmisin beğenmesmisin bir grafiker aynı zamanda müşteridir. Kendini müşteri yerine koymalı ve işi ilk başta kendi beğenmeli.
Yada sen en iyisi bi müzik marketleri dolaş rakip sanatçılar nasıl kaset cd kapakları yapıyorlar bi bak

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bunu sadece zevk ıcın yaptım tıcarı bır amacı yoktur ben olsam alırdım zevkler ve renkler tartısılmaz meselesı

o kıvrıma gelınce oraya golgelendırme calıstık bıraz koyu olsun havası verdık ondan arkaplan oldugu meydana cıksın dıye saygılar ...

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu konuda sızın bır onerınız olaıbılırmı basıtlıkten kurtulması icin ...

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
ABİ OLAYI siyasete cevırmeyelım akalası yok o dedıgınle yorumlarınız ıcın cok tesekkur ederim.zaman ayırıp ıyı yada kotu elestırıde bulunmusunuz bu benı daha da cok sevındırdı yorumların hepsını dıkkate alacagım...
kayseride böyle birşey zaten imkansızdır:D Türkü türk yapan yerlerden biride kayseridir:)