Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

big things logistics

Benzer konular

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk yorum benden gelsin bakalım.lojistk firması için kullandığın 3 renk çok uyumsz kalmış ki 3renk fazla bence ayrıca logıstıcs yazısıyla firmanın adının fontunu ve büyüklüğünü aynı kullanmam çok basit ve kötü durmuş kuşda bana kargo firması çağrışımı yaptı biraz daha çalışmalısın bence.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
ben beğendim çalışmanı. sadece arkadaki gölgeleri kaldır.lola arkadaşımızın dedikleri doğrultusunda renk sayısını ikiye indirdinmi daha hoş durur gibi geliyo. font güzel oturmuş.ellerine sağlık

kingdesigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için gerçekten teşekkürler çünkü daha çok yeniyim ve yapılan yorumlar doğrultusunda bişiler yapmaya çalışıyorum...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
eksikler var renkler yerinde değil

kullanmış olduğun kuş yada her neyse big değil small olmuş...

bence onu üst kısma al biraz büyült renkler ve tipografik bir düzenle bişey çıkar gibi.

iyi çalışmalar

Son düzenleme:

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Yeni olmanız açısından bu çalışma ve diğer yapacağınız çalışmalar için üzerinde durmanız gereken en önemli nokta gereğinden fazla renk sayısında bir çalışma ortaya çıkarmış olmanız ki bu renkler birbiri ile alakasız kalmış.Bence inceleyeceğiniz başarılı logo çalışmalarıyla tasarım yönünüzü kuvvetlendirebilirsiniz.Kendini sınırlamadan çalışırsanız daha iyi sonuçlar alacaksınızdır.İyi çalışmalar.