Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir layeri diğer layerlerin altına göndermek

agra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bir layeri diğerinin altına göndermek için kısayol tuşu olarak shift+ctrl+] gösteriyor. burada en sondaki parantez işareti mi oluyor kullanamadım bir türlü: ve klavyeden nasıl giriliyor ve kısayol tuşunu değiştirebilme imkanı var mıdır? )

UCR

🌱Yeni Üye🌱
Alta atacağınız layer'ı sürükleyip bırakma yöntemiyle alta yollayabilirsiniz.

agra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Alta atacağınız layer'ı sürükleyip bırakma yöntemiyle alta yollayabilirsiniz.
evet o da olabilir de ben corelden gelen kısayol alışkanlığımı devam ettirmek istiyorum, imkan varsa kısayol tuşunu kullanmak veya kısayol tuşu atamak istiyorum

UCR

🌱Yeni Üye🌱
evet o da olabilir de ben corelden gelen kısayol alışkanlığımı devam ettirmek istiyorum, imkan varsa kısayol tuşunu kullanmak veya kısayol tuşu atamak istiyorum

Anladım.. O zaman Edit>Keyboard Shortcust menüsüne girerek Layer sekmesinden Arrenge alt menüsündeki Bring To Front - Send Backward vs. yazan kısmın kısa yolunu değiştirmeniz gerekiyor.

doo

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım;edit>keyboard shortcuts a tıkla ardından tools yazan yeri menü commands yap ve object sekmesinden arrange sekmesine tıkla ve değiştirmek istediğin kısayolun ustune tek tıklayarak değiştirebilirsin.CS5'i yeniden başlat.Saygılar...

agra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım;edit>keyboard shortcuts a tıkla ardından tools yazan yeri menü commands yap ve object sekmesinden arrange sekmesine tıkla ve değiştirmek istediğin kısayolun ustune tek tıklayarak değiştirebilirsin.CS5'i yeniden başlat.Saygılar...

teşekkür ederim cevabınız için.