Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir okula reklam kampanyası için sizde destek olur musunuz?

irenes

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar uzun süredir forum üyesiyim birçok konuda bilgi edindim sayenizde çok teşekkür ederim site adminlerine ve değerli üyelere... bir grafiker olarak ben, buradaki arkadaşlarımızın çok duyarlı ve yardımsever olduğunu gördüm bunu düşünerek sizlerden yardım istiyorum konuyu nereye açacağımı bilemediğimden yanlış yere açmışsam da özür dilerim şimdiden...
favori altın canım okulum diye bir uygulama başlatmış (facebookta). kardeşimin eğitim verdiği okul (müdürün de onayıyla) çocukların zeka gelişimiyle ilgili olarak mangala adlı oyunu almak için başvuruda bulundular fakat 450 kişinin bu okula destek olması gerekiyor. 260 kişi kaldı ve artık geriye sayım yapmakta zorlanıyoruz. belki bizim sayemizde o genç beyinler bir adım daha öne giderler...
destek olursanız çok memnun olurum ve okul bize minnettar kalır...
linkimiz:
https://www.facebook.com/Favori?sk=app_217341978330722

hemen katıl butonuna tıkladıktan sonra izin ver seçeneğini seçiyoruz karşımıza çıkan okul ara kısmına düzce hacıkadirler ortaokulu yazıp ara diyoruz daha sonra okulun yanındaki destek ol butonuna tıklıyoruz işlem sadece 1 dakikanızı alacak destek olmak için bu süre hiçbirşey öyle değil mi? şimdiden ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim...