Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir Resmi Taşımda Sorun Var

Turgut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar benim bilgisayarda adobe creative suite cs3 kurulu şimdiye kadar sorunsuz çalışıyordu ama şimdi bir resmi photoshop cs3 içine taşımaya yani sürükle bırak yapınca bu resim taşınamaz ibaresi beliriyor mecburen bir resimi file-->Open ile açmak zorunda kalıyoruz..

Bu sorunu nasıl çözebiliriz yardımcı olacak arkadaşlar vardır umarım.

Benzer konular

graf_ipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eğer zamanla da ağır çalışmaya başlarsa dikkat edin jeefo virüsü bulaşmış olabilir.Benim de başıma geldi berbat bi virüs.Exe dosyalarınızı yedekliyor sürücünüzü farketmeden dolduruyor programı bitirmesini hiç söylemiyorum.Ve ne yazıkki tarayıcılar kolay kolay bulamıyor bu virüsü.

Turgut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İpek hanım yorumunuz için teşekkürler eger bahsettiginiz doğru olsaydı cpu yani ram kullanım oranlarında gözle görülür bir artış olurdu bende virüsden kaynaklandıgını düşünüyorum ama cpu oranı gayet rahat..

Bu arada belirtmeyi unuttum windows 7 işletim sistemi kullanıyorum.windows 7 de öyle kolay kolay virüs bulaşmaz sizin bahsettiginiz gibi exe dosyalarını yedekliyorsa yönetici onayından geçmeden bunu başarması imkansız.işte windows 7 yi farklı kılanda bu..:smile:

graf_ipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yalnız mesleğinizi yeni gördüm:D:D:D

graf_ipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet evet mesleği görünce anaa kime ne anlatıorum ben dedim:D:D:D

Turgut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet evet mesleği görünce anaa kime ne anlatıorum ben dedim:D:D:D

Gerçek meslegim bilgisayar teknisyeni değil ki :smile: asıl meslegim turizm.web tasarım ve programlama ise hobi olarak yapıyorum avatarıma dikkatli bakarsanız anlarsınız.

Photoshop sorununa gelince onuda hobi olarak ögreniyorum durum bundan ibaret.