Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

boş zamanımda yaptığım reklam ilanı.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
n5696987055990509288ts2.jpg

n569698705599051489rm2.jpg

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Siyah her zaman çok şık duruyor ama telefonlar biraz kaybolmuş gibi zeminde ama yine de hoş sadece şun usöylemek isityorum 2. çalışmanızda tel. ekranını kullanmışsınız zeminde 1. çalışmada da tamamen aynısını yani tel ekranlarını tamamen uygulasanız (ki uygulamaya çalışmışsınız daha şık olur gibi. Ellerinize sağlık.

gknkvlmz

🌱Yeni Üye🌱
sağlam bi iş çıkartmısın ellerine sağlık

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
hoş bir görünümü yok. renklerle biraz oynasan iyi olur. başarılar.

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nokia nın logosuna dikkat et dava açarlar sana! tüm telefon modellerinin kendine ait bir fontu var diye biliyorum emin değilim ama öyle olmalı. tasarıma gelince ikisininde konsepti aynı telefonun ekranında işi başlatmış ve bitirmişsin telefonların dekupelerinde sorun var ve sloganlarınla tasarımların arasında bir bağ kuramadım özellikle 1. sini hiç anlamadım herkesin(benim gibi zor anlayanlarında:))) anlayacağı bir tasarım yapmalı.Emeğine sağlık kolay gelsin...

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
nözellikle 1. sini hiç anlamadım herkesin(benim gibi zor anlayanlarında:))) anlayacağı bir tasarım yapmalı.Emeğine sağlık kolay gelsin...

Sanirim zemindeki diamondlarla tuslar arasindaki iliski uzerine ir konsept kurgulanmis. Bence dogru bir is olabilir. Dogru uygulamayla.

Lola bece acele etme calismalarini tamamlamak icin. Daha fazla vakitte daha iyi isler cikartabilirsin.

by_blacksea

🌱Yeni Üye🌱
carpıcı olmus cok güzel bir calışma yanlız telefonları ön plana cıkarcak bi zemin kullanabilridin...
eline emeğine saglık...

ben_romeo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.
Siyah renginin güvenini çok kullanmışsın gibi geldi. Biraz daha doğaçlama ve renklendirme eminim işini daha güzel yansıtıcaktır. Nokia fontunu da ödünç verebilirim :) Emeğine sağlık

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
tşkler ama dediğim gibi can sıkıntısında yaptım bu çalışmayı eminim nokıa gibi büyük bi firmayla çalışıyo olsam daha iyisini yaprdım:)

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
yine de nokia yazı karakterine dikkat etseydin fena olmazdı :S

ibrahim193

🌱Yeni Üye🌱
güzell ellerine sağlık hangi proğramla yaptın acaba bunu

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ya ben çok hata gördüm. nokia yazısı, telefonların dekupesi, telefonların ve yazıların altına a verilen efektler hatalı göründü bana. elin üzerine koyduğun telefonlar elin üzerine oturmamış sorunlu gözüküyo. Birde font seçimin. Ya çok şey yazdım. ama sanırım karalamaca zaman geçirme için yapılmış bir iş gibi bişey. moralini bozmayayım. iyi çalışmalar

derya ak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence hoş olmuş ama telefonlara bi aydınlık bi efekt uygulasan çok güzel olur :D