Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

broşür

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
s5z1x.jpg

BJJX6.jpg

Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar beni rahatsız eden şey telefonlar ama müşteri her sayfada olmasını istemişti.

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Şu fermanları kaldırsanız çok daha iyi olacak gibi. Bir de broşürüm ön kısmındaki mekan resimleri çok fazla değil mi, ve kenarlarını soluklaştırmanız hoş bir görünt oluşturmamış, mesela bazılarına perspektif verilebilir. Bunlar dışında güzel olmuş tebrik ederim.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
1. Diğer arkadaşın da dediği gibi çok fazla mekan resmi var, bir iki tane olsa birşey anlaşılacak, kendisine baktıracak, o kadar fazlaki bu yüzden hiç birisine bakılmıyor anlaşılmıyor. İtici.
2. Renkle ağır ve şık bir hava yakalamaya çalışmışsınız ama o karikatürümsü aşçı vs.. hafiflik katmış, kaldırmanızı öneririm.
3. İç sayfada o -patates/salata/kola/ayran görselleri feci bir tekrar olmuş, ona bir çözüm bulmalısınız. Resim yerine yazıyla anlatmalısınız belkide.
4. Çorbaci değilde Çorbaçı heralde...

Kolay gelsin.

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şu fermanları kaldırsanız çok daha iyi olacak gibi. Bir de broşürüm ön kısmındaki mekan resimleri çok fazla değil mi, ve kenarlarını soluklaştırmanız hoş bir görünt oluşturmamış, mesela bazılarına perspektif verilebilir. Bunlar dışında güzel olmuş tebrik ederim.

1. Diğer arkadaşın da dediği gibi çok fazla mekan resmi var, bir iki tane olsa birşey anlaşılacak, kendisine baktıracak, o kadar fazlaki bu yüzden hiç birisine bakılmıyor anlaşılmıyor. İtici.
2. Renkle ağır ve şık bir hava yakalamaya çalışmışsınız ama o karikatürümsü aşçı vs.. hafiflik katmış, kaldırmanızı öneririm.
3. İç sayfada o -patates/salata/kola/ayran görselleri feci bir tekrar olmuş, ona bir çözüm bulmalısınız. Resim yerine yazıyla anlatmalısınız belkide.
4. Çorbaci değilde Çorbaçı heralde...

Kolay gelsin.

Öncelikle değerli yorumlarını için teşekkür ediyorum :) her ikinize de katılıyorum burası bursanın en büyük işmerkezlerinden biri ama bütün müşteriler servisi ayaklarına istiyorlarmış oyüzden müşteri bütün fotoları koymamı istedi. amaç gelin yerimizde yiyin... aşçı karikatürlerini koymamın sebebi ortaklar müşterinin biri bay biri bayan.. resimlere gelince dediğim gibi kitle çok olduğu için herşeyi anlaşılır yazmak zorundaydık
ve sanırım çorbacix i pekte anlatamamışız. Müşteri firma adı ÇORBACİX :worried: