Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu Fotoğraf Photoshop'da Nasıl Yapıldı ?

haL!Lx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.Tarsusmodifiyeclub.com
Merhaba ;
kolay gelsin cümleten iyi forumlar

fotoğrafçılık yapıyorum photoshop bilgim fotoğraflarda iyi değil bir fotoğrafcı abimizin yaptığı effectleri shopları çok seviyorum örnek gösteren fotoğraf ekledim sizce nasıl yapılıyor bilginiz varmı acaba ?
mvgly.jpg

devil007

🌱Yeni Üye🌱
siyah - beyaz efekti diyorsan onu basit bir şekilde (image > mode > grayscale) çevirebilirsin. Onun dışında arka taraf flu onuda blur fln verirsin olur.

busra161

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşın bahsettiği sanırım saç sakal kaş kısmı :)

Erkuturk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Erkeğin makyajlı hali :p, resme güvenip evlenmeyin kızlar :D

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu soru daha önce çok soruldu, hiç kullanmadığım için kullanılan filtreyi unuttum ancak cs6 nın filtrelerini karıştır belki bulabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam filtrelerin ana katagorilerindeydi.

yas_yil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aradığın cevap burada

Yapmak istediğin olaya "dijital boyama efekti" deniyor. Bir arkadaş basitçe anlatmış nasıl olacağını.

digital painting effect - YouTube

Eklediğin fotoğraftaki gibi bir sonuç alabilmek artık senin becerine kalmış. Ayrıca paralı olarak anlatan profesyonel bir site var "psdbox" diye... Kolay gelsin.. İyi çalışmalar..

huseyinuzum

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.magicmanantalya.com
ciddi anlamda sabır ve pratik gerektiren bir iş.işi bir nebze rahatlatmak için çizim tabletleri mevcut.wacom tabletler bu iş için ideal.Saç sakal kısımları tablet boyama diğer yerler ise smudge tool ile ulaşılması kolay bir sonuç.ama yapabilene tabi :) arada bir çok efekt kullanmanızda gerekebilir . kısacası fotoğraf üzerinde photoshopun gezmediği pixel kalmamış.bu arada biri çıkıp bu çalışma %100 dijital derse onada şaşırmam.abimizin biri meyve tabağı yapmış dekupe olayını beğenmemiştim ki dijital çalışma olduğunu öğrendiğimde kendimden utanmıştım. ^____^

Son düzenleme:

photoshoplazz

🌱Yeni Üye🌱
cs 6 da yağlı boya efekleri var onla yapılıyor çok basiit bişey yapması resim gözü varsa tabiki o insanda çok güzel birşeyde ben yapıyorum

photoshoplazz

🌱Yeni Üye🌱
cevap

bak bitane bende yaptım kendi çalışmam resmi netten aldım ama kendim yaptım yağlı boya olarak