Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu modellerden birini seçmeme yardımcı olur musunuz

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba;
bu çalışmayı hatırlar mısınız bilmiorum hani kahverengi bi kurumsal paylaşmıştım.. işte onu değiştirip kahveden vazgeçtik.. renkte sıkıntı oldu.. ve çok kasvetli geldi bana.. beyaz yapmaya karar verdik..
beyazın üstü Mat selofon olucak ve üstünde ki gri renkte ki pusula logo ve yazı lak olacak..bunları nasıl estetik hale getirebilirim yani kullanabiliceğim malzeme bunlar sadece

9wjzs.jpg

BG Gocmen TR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sol altaki diğerlerinden daha güzel,
Ortadaki çizgiyi ve yanındaki yazıları biraz daha sola kaydırırsan daha güzel olabilir bence...

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sol altaki diğerlerinden daha güzel,
Ortadaki çizgiyi ve yanındaki yazıları biraz daha sola kaydırırsan daha güzel olabilir bence...

bende daha çok ondan yanayım ama hepsi sağ tarafta olunca yıgılı bir görüntü olur diye alternatif olarak diğerlerini yaptım..insan yaparken begenmiyor hiç bişiyi....

teşekkür ederim

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başka fikri olan yok mu arkadaşlar

yenerberktas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
goo.gl
Sol alttaki ama iletişim 2 satır olursa daha iyi olur.Pusulayı göstermek istedin galiba ama o şekilde de boş gibi görünür.Ayrıca yazı rengini biraz daha koyu yaparsan daha iyi olacak gibi.Güzel çalışma tebrikler

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sol alttaki ama iletişim 2 satır olursa daha iyi olur.Pusulayı göstermek istedin galiba ama o şekilde de boş gibi görünür.Ayrıca yazı rengini biraz daha koyu yaparsan daha iyi olacak gibi.Güzel çalışma tebrikler

evet adres kısmını azalttım daha iyi oldu .. pusulayı göstermek istiyorum bu yüzden üzerine lak olacak hem pusulanın hemde logonun.. yazı rengi için denicem bakalım .. teşekkür ederim yener

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Cevap veriyorum 4. seçenek yani: 2. çizim baz alındıktan sonra adres kısmı iki satıra düşecek şekilde alt tarafta kalacak ve şahıs ve ünvan ismi 1. şekildeki gibi sol tarafa yakın ve biraz daha yukarıda olacak. Bence bu şekilde daha iyi olur...

Bu arada 100. mesajın hayırlı olsun bir resmini çek sakla hatıra olur :D ...

Son düzenleme:

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Cevap veriyorum 4. seçenek yani: 2. çizim baz alındıktan sonra adres kısmı iki satıra düşecek şekilde alt tarafta kalacak ve şahıs ve ünvan ismi 1. şekildeki gibi sol tarafa yakın ve biraz daha yukarıda olacak. Bence bu şekilde daha iyi olur...

Bu arada 100. mesajın hayırlı olsun bir resmini çek sakla hatıra olur :D ...

hımm bak bakkk :) 100 mesaj olmuş demek hiç fark etmemiştim ne kadar çok mesj atmışım:)

bu arada önerin için tşkler ilgilenip birde göstermişsin eline sağlık..ama diorum ki acaba pusula altta mı kalsa ben alttan geleni daha bi begenmiştim..yani lakı da yiyince hoş olabilir :)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Alta eğilip pusulaya bakarken düşeriz en iyisi üstte kalsın :D Ben üst tarafta olan çizimden yanayım ...

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Pusulayı perspektif kullanmayı dener misin? Bize bakmasın yatır biraz yani anlatabildim umarım

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hımm :)) peki sence bu haliyle tamam mı :) yani şık mı sıradan mı ben şık bi kart istiyorum :)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet düz haliyle daha iyi ki perspektif şeklinden sonra perspektif gibi durmuyor eğri (hatalı) gibi duruyor ...

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Küçük bir uyarı: kordinatör değil koordinatör. Sonra sıkıntı olmasın :)

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet düz haliyle daha iyi ki perspektif şeklinden sonra perspektif gibi durmuyor eğri (hatalı) gibi duruyor ...

hımm.. eleştirileri dikkate alıorum .. ilgin için de ayrıca tşk ederim .. acaba ben mi beceremedim perspektif açısını ..ondan hatalı görünüyor olabilir mi