Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Buda benim Kartvizit çalışmam nasıl Olmuş

leadtheand

🌱Yeni Üye🌱
eftelyakaartim1.jpg

Benzer konular

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
amblem sizin ise güzel olmuş.
isim küçük kalmış, telefon numarası çok büyük, sağdaki turuncu şekle bi anlam veremedim. Onun yerine amblemi üstten, alttan ve sağdan dışarı taşacak kadar büyütüp turuncu verebilirdiniz. İsmin sağı ve solundaki çizgilere gerek yok. Güzellik Salonu için daha yumuşak ve "tırnaksız" bi karakter kullanabilirsiniz. Kolay gelsin...

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
yandaki turuncu şeklin beyaz tarafını "E" harfini düşünerek tasarladınız galiba ama pek de estetik durmuyo :( yazı punto ve fontlarla ilgili h.salmanın tavsiyelerini dikkate alırsanız bence de iyi olur.. hem eğer mümkünse çalışmanızı biraz daha renklendirin derim;)

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
soldaki turuncu leke nedir ??
tel no çok büyük görünüyor.
birkaçtane daha alternatif yaparmısın ?

sibelsu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
h.salma nın yazdıklarına kesinlikle katılıyorum...

can.1988

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kart güzel olmuş burda ama diyecem çünkü
turuncu olan yer bana dudakları andırdı ve o şekil mantıksız geldi bana onun yerine başka bişi yapsan yada hiç bir şekil koymasan daha güzel olur

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
amblem sizin ise güzel olmuş.
isim küçük kalmış, telefon numarası çok büyük, sağdaki turuncu şekle bi anlam veremedim. Onun yerine amblemi üstten, alttan ve sağdan dışarı taşacak kadar büyütüp turuncu verebilirdiniz. İsmin sağı ve solundaki çizgilere gerek yok. Güzellik Salonu için daha yumuşak ve "tırnaksız" bi karakter kullanabilirsiniz. Kolay gelsin...

aynısıııııı

MiKrOp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yada €ftelya yı turuncuyla ortalayıp, isim adres tel vs leride turuncunun içine dikey koya bilirdiniz.

kolay gelsin. NoT: önce adres ve sonra tel. ama mümkünse küçük. vede isim çevresindeki tireler gereksiz.

başarılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

mmmpower

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.idgn.net
olmamış ısım yazan yer ne kadar ufak bırde yanında gereksız cızgıler var onun amacı ne acaba? o turuncu seklınde ne oldugunu pek anlamadım keske guzel bır gecıs kullansaydın. 10/3

basarılarının devamını dılerım

dandy

🌱Yeni Üye🌱
bu turuncu aşkını anlayamadım bu sitede yaf:S

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Şimdi site derken söylediklerinizden öyle bir anlam çıkıyorki, sanki biz kullanıcılara turuncu kullanın diye baskı yapıyoruz:lol:

=) Hocam varmı öyle bir şey bizim bilmediğimiz. Zorluyormusunuz insanları. =):lol:

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Arkadaşın söylediğinden sanki böyle bir anlam çıkıyor. Forum kurallarına ben bilmeden ekmi yapıldı yoksa bir daha bakayım. (Turuncu kullanılmayan çalışmalar yayınlanmayacaktır diye)

can.1988

🏅Acemi Tasarımcı🏅
turuncu bence çok güzel bir renk ve her çalışmayı çok güzel yapabilen bir renk o yüzden turuncu renk çok kullanılan renk ben kıyafetlerimde bile turuncu rengi kullanırım

ibrahim_

🌱Yeni Üye🌱
bence renkleri tersine cevirmelisin zemini siyah logoyu beyaz yan taraftaki cizdiğin şeklide daha cok sacaklandırmalısın bakınca sacı andırsın en azından biraz ismin yanındaki cizgiler hoş olmamış altına % 20 sihay cizgi versen daha ii olur sanırım bide isim ve tel. fontları değiştirmelisin logoya bakarak ilham ala bilirsin ;)

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
h.salma'nın dediklerine aynen katılıyorum. Kesinlikle o turuncu şey herneyse kaldırılmalı ve belki logo tram olarak o köşeye yerleştirilmeli...