Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çalışmam Sony- Yorumlar için şimdiden tşkler

XqE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.xqenet.com
Turizmciyim Ve Cilt bakımı kuaförlük bölümü mezunuyum hedefim başarılı bir grafiker olup grafik tasarım mesleğini icraa etmek olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum Tşkler....

--------KATALOG KAPAĞI---------

Soldaki Arka Kapak -- Sağdaki Ön Kapak

Son düzenleme:

Benzer konular

EsKiYa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İşin cinsi nedir Broşür elilanı vs. ?

LupusNimbus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eline sağlık renkler güzel olmuş. Ancak nacizane söylemek istediklerim var. Kurumsal çalışmalara çok dikkat ederim. Sony'nin logotype'ı o değil. Logotype'ının kullanımlarını incelesen iyi olur. Ayrıca alt bölümdeki dalga çizgilerini çok kalın buldum.

XqE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.xqenet.com
yaa çalışmayı yaparken evde int. yoktu :D Logotyp öyle kaldı :) Alttaki çizgilere gelirsek daha kalındı ama incelttim öneriniz için tşkler elimdeki örnekten biraz daha incelttim çizgiyi

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
burdan bile boyutlarinin ayni olmadigi belli oluyor.sony sanki sahte bir markaymis gibi gorunuyor.cunku bildigim kadariyla belirli renklerin disina cikmiyor.ancak calismanda guzel kompozisyon yapmissin

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık herşeyden öncede benim sana tavsiyemön kapakta kullandığın üürnleri daha küçük ve dikkat çekicek olan fotolardan kullan yada güsel bir ön kapak tasarımı yapıp işte slogan neyse onu koyup arkadaya böyle karışık olarak koyadabilrisin biraz boş gibi geldi bana bide o ürünlerin altına koyduğun mavi semin belki mavinin tonu değilde belki turuncu yada maviye yakışacak daha farklı zıt bir renk olabilirdi ama yeni oolmana göz önünde bulundurursak gayet hoş emeğine sağlık