Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Canepe cafe menü çalışması

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
menuya8.jpg

dersteki bir tasarım .)
eleştirirseniz sevinirim .):angel:

Benzer konular

kycdizayn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Menüdekilerin yazı tiplerini ve fontunu değiştirirseniz daha hoş görünür sanırım tébrkler :)

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
iki renk mi olmak zorunda bu çalışma, bence renk kullanmını arttır, fontun da desenlerin de logodaki renk de aynı , görseller çok küçük geldi gözüme, fon hoşuma gitti emeğine sağlık

noncelalreis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu tasarım işlerinden pek anlamam amatör biriyim ama tasarım ve yaratıcılık konusunda baya iyisin arkadaşımın dediği gibi font konuusnda biras kusurları var o kadar

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tşkkürler font konusunu dikkate alıcm :)

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Konu başlığınız değiştirildi Forum Kurallarını (Mutlaka Okuyunuz)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben beğendim.Şık bir çalışma olmuş.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
logoda ki el pek estetik durmuyor. çiçek çiziminde de sorunlar var sanki. ama genel olarak doğru yoldasınız. iyi çalışmalar diliyorum.

ReFo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çaLışma çok güzeLde FonTLar okunmuyor müşTeri menüye göz gezdirse zTn yarım saaTi ordan gider eheh:D :D:D:D eLinize sağLık

AcunN

🌱Yeni Üye🌱
özellikle fiyatları diğerlerinden ayrı bir font ve renkte yaparsanız çok daha başarılı bir çalışma olur sonuçta bu çalışmada amaç müşterilere fiyatları belirtmek oyüzdden daha dikkar çekici olursa çok daha güzel olucak..
Ellerinize sağlık...

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
özellikle fiyatları diğerlerinden ayrı bir font ve renkte yaparsanız çok daha başarılı bir çalışma olur sonuçta bu çalışmada amaç müşterilere fiyatları belirtmek oyüzdden daha dikkar çekici olursa çok daha güzel olucak..
Ellerinize sağlık...

teşekkür ederim dikkate alıcam

bysln

🌱Yeni Üye🌱
çalışma gayet güzel olmuş font sorunu hariç. birde içte yer alan tepsi tutan eller biraz gözümü yordu. sadece resimler kalabilirdi. ama dediğim gibi onun dışında güzel

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben de yorum yapan diğer arkadaşlara katılıyorum gerçekten güzel bir çalışma olmuş tebrik ediyorum.

İyi çalışmalar...