Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

capriccio kuaför ( bayanlar için)

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
bu ne ben anlayamadım çalışma hiçbişey anlatmıyor vurgulama yap biraz

Hay allah hiç gülesim yoktu!... :giggle:

Çalışma Dünyadan Afiş Örnekleri başlığında, altında alıntıdır yazıyor, ama siz gelip hiç bişi anlamadığınızı ve paylaşan arkadaşa bide işi düzeltmesini söylüyorsunuz, bu reklam Dünya çapında beğenilmiş, alkışlanmış, yüzbinlerce reklam eleştirmeni anlamış, ve sevmiş.. Anlayışınızdan öte, yıllardır var olan bu hoş afişi değiştirtme azminizi çok sevdim... siz tam bir işverensiniz (lütfen sanata yorum katmayın...)

muratkeceli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kecelikalem.net
sadece kuaförlük yapmıyolar galiba kişisel bakım da vardır bu salonda :)

şaka bi tarafa tam anlamıyla reklam budur.

Son düzenleme:

cekhuu

🌱Yeni Üye🌱
muhtesem bır afıs bence..
zaten gereklı yerlerden gereken onayı almıs :) kendını kanıtlamıs bır afıs :)

oshama

🌱Yeni Üye🌱
çok iyi bi film afişi olur. başkada bi şey olmaz :):):) ama fikir olarak bence süperr bişi

Graphid

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok yaratıcı gerçekten :) Fotoğraf çekimi size mi ait?

kahramans

🌱Yeni Üye🌱
zihniyet!! Ayıp kardeşim. Ne peki. tamam yaratıcılığa bir şey demedik. ince düşünce tebrik etmek lazım. ama ayıp işte. zihniyet ne alaka :) değerler var. küresel işlenen ahlaki değerler var. Tasarımcı bunları da düşünür.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
zihniyet!! Ayıp kardeşim. Ne peki. tamam yaratıcılığa bir şey demedik. ince düşünce tebrik etmek lazım. ama ayıp işte. zihniyet ne alaka :) değerler var. küresel işlenen ahlaki değerler var. Tasarımcı bunları da düşünür.

ben sana kesinlikle katılmıyorum.
Şahsi fikrim tasarımcı yaratma içgüdüsüne bir set çekerse tasarım gerçek anlamda tasarım olmaktan çıkar.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
vinyl kesim varaklı, "sir ağda" yazılarına iyi bir alternatif olabilir. Ancak bu görseli kullanacak kadar cesaretli bir kuaför varsa, saç tasarımcısı değil, anca uygulamacıdır. bakım onarım, törpü vs... yani bi kadın olsaydım, saç yaptırmak için buraya gitmezdim. keza bana iyi saç tasarladıklarına dair bir şey söylemiyor olurdu. Bu yüzden çok etkili ve espirili bir çalışma olsada, amaca uygunluk açısından oldukça vasat buldum.

kahramans

🌱Yeni Üye🌱
2011den beri yorum yapılmamış diye yapmayacakmıyız. o zaman belli süreden sonra konuyu kapatsınlar. tarihlere değil yorumlara bakıyorum. ayrıca tasarımda kesinlikle set çekilmesinden taraf değilim. sınırsız düşünemedikten sonra tasarımın ne kadar sıkıntılı olacağının farkındayım. ama sınırsız düşünürken bazı değerleri de görmemezlikten gelemeyiz. düşünsene bir baba kızıyla birlikte yürürken bilboardda gördü ve sordu. nedir ki şimdi. ben daha önceki yazılan tepkinin fazla olduğunu düşünerek belirttim. elbette sınırsız düşünmeli, hayal gücü böyle çalışır ama işe dökerken değerler gözetilmeli.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bakış açısı, düşüncelerinize saygı duyuyorum fakat sanata, fikirlere, uygulamaya " UCUBE " mantığı ile yaklaşmaya devam ettiğimiz için zaten yerimiz de sayıyoruz ya.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
2011den beri yorum yapılmamış diye yapmayacakmıyız. o zaman belli süreden sonra konuyu kapatsınlar. tarihlere değil yorumlara bakıyorum. ayrıca tasarımda kesinlikle set çekilmesinden taraf değilim. sınırsız düşünemedikten sonra tasarımın ne kadar sıkıntılı olacağının farkındayım. ama sınırsız düşünürken bazı değerleri de görmemezlikten gelemeyiz. düşünsene bir baba kızıyla birlikte yürürken bilboardda gördü ve sordu. nedir ki şimdi. ben daha önceki yazılan tepkinin fazla olduğunu düşünerek belirttim. elbette sınırsız düşünmeli, hayal gücü böyle çalışır ama işe dökerken değerler gözetilmeli.

Peki kızınız sordu baba ben dünyaya nasıl geldim?

Leyleklerden başka tutunacak dalınız var mı?

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
2011den beri yorum yapılmamış diye yapmayacakmıyız. o zaman belli süreden sonra konuyu kapatsınlar.

Söylediklerinizde haklısınız ama gözünüzden kaçan küçük bir nokta: Siz ayıp diyerek yorum yapmışsınız ortada ayıp bir şey yok. Ayıp olan bir konu zaten bu kadar uzun süreli kalmazdı ... (Tecrübeyle sabittir)