Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ÇeLik M e t a l Logo

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
logocalismasifd3.jpg

can sıkıntısı ile yapmış olduğum birkaç çalışma...
eleştirin...eleştirin....eleştirin....:wink::wink::wink:

Benzer konular

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
çelik ****l sahibi olsam, (zincir yapmıyorsam) bu logoların hiçbirini kullanmam... kusura bakma..

ama şu sağda üstte duran logo fena değil. sadece dişliyi iten adamı kaldarsan iyi olur gibi.. ;)

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
soldakiler olmamış kullanılmaz küçüldüğünde problem olur hemde cok kalabalıkdaha az yade sade imgelerle anlatmalısın konuyu bence. sağdakiler de cok kopuk duruo sadeliği yakalımışsın ama:) sağda en alttaki en iiisi bence ama bütünlük kurmak acısından ****l yazısını celik in altına alıp kaydırsan daha ii olur eline sağlık:)

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
soldakiler olmamış kullanılmaz küçüldüğünde problem olur hemde cok kalabalıkdaha az yade sade imgelerle anlatmalısın konuyu bence. sağdakiler de cok kopuk duruo sadeliği yakalımışsın ama:) sağda en alttaki en iiisi bence ama bütünlük kurmak acısından ****l yazısını celik in altına alıp kaydırsan daha ii olur eline sağlık:)

teşekkür ederim öneriniz için.Dikkate alacağım.

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok hazıra kacmıssın.. yanı bence oradakı vektorel otomatık cevırdıgın cızımlerı kendın yenıden uzerınden falan cızsen daha ıyı olur.. elıne saglık

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Çelik me tal denildiğinde benim aklıma kopması imkansız bir me tal parçası gelirken logosunda kullanılan bu ortadan ikiye ayrılan me tal zincir dayanıksızlığı ifade ediyormuş gibi olmamışmı sizce?.

atalay43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çelik me tal denildiğinde benim aklıma kopması imkansız bir me tal parçası gelirken logosunda kullanılan bu ortadan ikiye ayrılan me tal zincir dayanıksızlığı ifade ediyormuş gibi olmamışmı sizce?.

kesınlıkle katılıyorum bu logoyu goren bı sure sonra bunu dusunmeye başlayabılır bence

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çoooook fazla ayrıntı var. Logonun taşıması gerektiği kimliği taşımıyor. Ayriyeten Gökhan Tekin'nin dediği gibi....

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür ederim Gökhan Abi dikkate alacağım.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkate alırsan daha iyisini yapacağını umuyorum.
Daha iyisini yaparsan bizimle paylaşacağınıda :)

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
önce bir daha iysini düşüneyim de ondan sonra.