Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cepli dosya tasarımı

Zehram

🌱Yeni Üye🌱
yaa ben şimdi yorum yapımııcam acelem var kusura bakmayın ben öylesine grafik bölümünü uazdım kazandım burda konuşma panosu falan yok mu ?

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
zehram arkadaş sizin aceliniz var ise biz siz hiç tutmayalım yani öylesine grafik bölümünü yazmışsınız ve öylesine kazamışsınız tebrikler. burada KONUŞMAK tahtası var yanlız öylesinesi yoook

(Tüm arkadaşlarımdan Özürdiliyoorum Özellikle Madatorumdan, böyle bir tenkitte bulunduğum için)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Tasarım oolarak hoş bir şeye benziyor. Ama çıktılarınızı ekran boyutunda alırsanız typografi konusunda da daha güzel gözlem yapıp ayrıntılar hakkında da bir şeyler söyleyebiliriz. Fakat çıktınız daha görülebilir boyutta olursa.

yaa ben şimdi yorum yapımııcam acelem var kusura bakmayın ben öylesine grafik bölümünü uazdım kazandım burda konuşma panosu falan yok mu ?

Zehram nasıl konuşma platforu. Ne demek istediğini daha açık anlatırsan belkide forumda olan bir şeyi istiyorsundur?

zehram arkadaş sizin aceliniz var ise biz siz hiç tutmayalım yani öylesine grafik bölümünü yazmışsınız ve öylesine kazamışsınız tebrikler. burada KONUŞMAK tahtası var yanlız öylesinesi yoook

(Tüm arkadaşlarımdan Özürdiliyoorum Özellikle Madatorumdan, böyle bir tenkitte bulunduğum için)

=) Teşekkürler.

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
uceljpgmd3.jpg

Dracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk bakışta bir bayanın kotu gibi geldi göz önüme bir kot firmasına yapılmış bir iş gibi olmush sag üstteki logo güzel ama ilk intiba çok önemlidir iyi çalışmalar

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence harika ellerine sağlık

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net

bu nasıl bir konuşma tazrıdır ya ben çalıştı kazanamadım ama bunlar kazanıyo işte ölesine hemde bu ölesine yazanlar yüzünden biz giremiyoz açıkta kalıyoz
(kusura bakmayın ama içimde kalmıştı yeri gelmişken söleyim dedim)
sendende özür dileri designer konunu batırdım ya
tasarım güzel ellerine sağlık

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
Yorumlarınızı dikkatte alacağım hepinize tşk ediyorum
Cenkerbey rica ederim yaa tepkimizi bu tip şahsiyetlere göstermemiz lazım bi şekilde

yorumların içinde tşk ediyorum

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle Herkeze İyi Forumlar...
''Designer35'' hoş bi dosya tasarımı olmuş tebrik ederim.Renkler uyumlu tonlarıda hoş :) yanlız biraz sağ köşede anahtarı daha farklı :hmm2:
yapabilirdin tabi bu benim düşüncem.:)

zehram sanırım yeni üye ölesine.... oda hoş walla :D

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
Zehra arkadaş ölesi bir uzasın bakalım.... Bu arada renkler çok güzel fıstık yeşili her zaman güzeldir....

can.1988

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet güzel olmuş ama
arka sayfada tokalaşılmış gözüme çarpan kollarında olması gerekli bence yada daha büyülterek elleri bu açığı örs-pars etmek gerekli diye düşünüyorum

grafiozo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adres ve tel elin içinde olsaydı daha şık olurdu bence

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Renkler güzel, sıcak, çekici ama ben çok fazla gereksiz unsur gördüm. Daha sade olsa daha hoş olmaz mıydı? :)

Eline sağlık, kolay gelsin...

kocandkoc

🌱Yeni Üye🌱
Ön kapak çok kalabalık olmuş. Yaptıkları işleri arka kapağa alsan daha iyi olur gibi. Adreste arkada olmalı bence. Birde ortadaki tramlı bölümü atsan beyaz kalsa nasıl olur acaba? İyi çalışmalar.