Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çift Renkli Yazı

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar Kolay Gelsin,
Folyo kesim işini yeni yeni öğreniyorum. Şimdi ben kenar çizgisi(kontur) ayrı, harfin içi ayrı renkte bir yazı yazmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla yazının konturu(kenar çizgisi) ayrı renkte folyoyla kesiyoruz, normal harfide başka renkte folyoyla kesiyoruz. Benim öğrenmek istedğim, iki renkteki folyoyu cama nasıl uygulayabiliriz? Yani konturlu bir yazıyı cama nasıl uygulayabiriz? İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.l

eso1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yenireklam99.com
ilk önce kalın çizgiyi yapıştırıp sonra içindeki ince çizgiyi yapıştırmalısın

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Verdiğiniz bu bilgiden dolayı teşekkür ediyorum, bunu dengeli ve sorunsuz bir şekilde nasıl yapabilirim? Yani, ilk önce düz yazıyı(kontursüz) cama yapıştırdım, kontur kısmını nasıl hatasız yapıştırabilirim?, göz kararıyla mı, yoksa ıslak yöntemle mi, bunu yapıyoruz?, sağa-sola, üsten-altan kaymamayı nasıl engeleyebiliriz?, bunun pratik bir yöntemi var mı?, tekrar teşekkür eder, saygılarımı sunuyorum.

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeş
ilk önce kontoru yapıştır.daha sonra eline camsili al hem yapıştıracağın yüzeye hemde elindekikine sık. daha sonra ise hizala en kolayı budur.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayın Baran, Allah razı olsun, çok isabetli bir bilgi oldu. Çok teşekkür ediyorum.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşım yazıyı işyerinde transfer yap birbirine.yani kontörlü yazının içine gelen yazıyı elinle tranfer et demek istedim.diger arkadaşlar farklı yaklaşmışlar ama olaya biz zamanında böle yapardık.digital geçince folyo işleri azaldı anlayacagın

kolay gelsin

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hepinize Allah razı olsun, çok çok teşekkür ediyorum. Saygılar, sevgiler.

samterk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sameteriskin.net
Cama iki defa üst üste baskı zor olmaz mı? Tutturmak çok zor olur. Bence tek bir transfer kağıdıyla ikisini toplayıp sonra yapıştırmak daha sağlıklı görünüyor.

çitos

🌱Yeni Üye🌱
Seyit Arkadaşım;
Ben yardım mesajları yazanlardan tek katıldığım kişi tugidir.
En kolay sistem odur.Şirketin de kontörünü de iç yazıdıda kağıt üzerin de hizalayıp trasferleyip uygulama yapacağın yere daha sağlam ve sorunsuz sistemle gidip işlemini güzelcene gerçekleştirmiş olursun.Ben de ajans tecrübeliyim.4 ay önce tabela ve folyo işleriyle tanıştım.Zevkli bir iş tabi bayan olduğum için arkadaşların desteği çok bana.Bu sorduğun sistemli çalışmayla bir firmaya araç cam stickeri yaptım.Çok başarılı oldum.iyi çalışmalar...

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar cevap verme zahmetinde bulunduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten keyifli bir uğraş.