Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çince bir grafik tablet kullanabilir miyim ki?

tektikotede

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var çindeki arkadaşım oranın ünlü markalarından epey bir profesyönel grafik tablet göndermek istiyor ama cihaz komple kullanma kılavuzu programları driveri arayüzü vs çince. Biliyorum cihaz tak kullan; photoshop türkçe ya da ingilizce olsa bile ben bununla sorun yaşar mıyım? Arayüz çince olunca kullanılabilir mi yoksa photoshopun türkçe olması kullanmak için yeterli midir? Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
cihaz usb olması sebebiyle tak kullan olabilir ama sürücü kurmadan sadece mouse olarak kullanabilirsiniz.Windows veya mac sürücü olmadan çok jenerik bir ürün değilse tablet özelliklerini tanımayacaktır bilginiz olsun.

Teknobiyotik.com üzerinden kampanyalı pek çok modele kolayca ulaşabilirsiniz garantili ürün almış olursunuz.

https://www.teknobiyotik.com/cevre-birimleri/grafik-tablet.html
TWH850_disgorsel_1.jpg

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Cihazın kullandığı işletim sistemi Çince, bu sistemin ne olduğunu öğrenin Türkçe veya İngilizce versiyonları olup olmadığını araştırın varsa nasıl yeniden yükleme yapabileceğinizi araştırın sonuçta yapabilirim dediğiniz bir şey çıkıyorsa düşünmeye gerek yok ... (Kısaca cihaza format atıp İngilizce versiyonunu kuracaksınız)