Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çipura çenesinden anahtarlık - medosanart

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Çipura balığının çene kemiklerini kullanarak yaptığım anahtarlık. Biraz sade bir tasarım oldu bişeyler daha eklemeliyim gibi düşündüm ama üşendim bu kadar yaptım :D Nasıl yapıldığının detaylarını öğrenmek isteyenler resmin altındaki linke tıklayabilir.

2z789.jpg

Detaylı anlatım: link

Son düzenleme:
Benzer konular Forum Tarih
N Fotoğraf - Resim 5 5K

Benzer konular

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
ilk görüşte bu yerlilerin boyunlarına taktığı kemik dizilimli kolyeler aklıma geldi :D 14 şubattan önce gösterseydin bu çalışmayı, hediye için bunu yapmaya çalışırdım :)
çok güzel bir iş çıkarmışsın eline sağlık.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:) Başarılı ve ilginç bir çalışma. Tebrik ediyorum.

Tekne balıkçılığı ve amatör dalgıçla ilgileniyorum. Yakaladığım ilk çipuradan küpeye uç yapıcam :) Sonrasında teşekkürlerimi borç bilirim. :)

zzx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
açık söylüyorum miğdem bulandı keşke pc çökseydide konuyu hiç görmeseydim

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
yanlış anlama ama şahsen ben bunları asla takmam, iple örgülerin güzel aynı desenleri bende yapıyorum. değişik figürlerde tabi.. başarılar

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
açık söylüyorum miğdem bulandı keşke pc çökseydide konuyu hiç görmeseydim

aynen katılıyorum. ortada emek ve güzel bir fikir var. Uygulaması da kötü değil ama şahsen bir daha çipura bile yiyemem sanırım :)

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Teşekkür ederim Blue bu güzel yorumun için :)

Sanada teşekkür ederim creedwar. Küpe fikrini dershaneden bir hocam da düşündü hoş olur demişti :D Yapacağın çalışmalarda başarılar dilerim.

zzx Açık sözlülüğün için teşekkür ederim. :) Kız arkadaşımda ilk gördüğünde dokunmadı bile . :) Lakin seni bu kadar hayattan soğutacak. Bilgisayarının çökmesini isteyeceğin bir durum olduğunu sanmıyorum :D Abartılı konuşma sanatında harika olduğunu söylemeden geçemeyeceğim :D O kemikler çamaşır suyuyla steril hale getirildi ve üzerine kemikle teması önleyecek şekilde parlatıcı sürüldü herhangi bir koku vs hissedilmiyor. Eğer görüntüsü seni bu kadar rahatsız ettiyse eminim bie insan çenesi görsen daha iğrenç bulursun :D zira hepimizde var :D

vedfux sana gelince bunları bir yere takman gerekmiyor anahtarları buna takıp cebine koyuyorsun :D teşekkür ederim yorumun için :)

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Teşekkür ederim yorum için Arif ARINMIŞ :)

Çipura nesli için büyük bir hizmette bulunmuş hissediyorum kendimi şu an :p :D

Ama çipura güzeldir çenesini görüpte yememe kararı alacağınızı sanmıyorum :D