Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çocuklar işçi olmasın!!!

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çocuk işçilerle ilgili afiş çalışmam (okul ödevi için) Yorumlarınızı esirgemeyin

cocukisciler.jpg

evet yorumlarınızı bekliyorum.
çalışma bakılıp geçilicek bi çalışmamı olmuş yoksa.
kimseler yorum yapmamış.

tuncayka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel olmuş

Aslında güzel bir çalışma ama birkaç önerim var., madem siyah beyaz yarıya ayırdın bence beyaz tarafa mutlu çocuk fotoğrafları ekleyebilirdin.Belki ilginç birşey olabilirdi..Emeğine sağlık

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Aslında güzel bir çalışma ama birkaç önerim var., madem siyah beyaz yarıya ayırdın bence beyaz tarafa mutlu çocuk fotoğrafları ekleyebilirdin.Belki ilginç birşey olabilirdi..Emeğine sağlık

onu bende düşündüm ancak çelişki yaratıcağı için vazgeçtim.
çalışan zavallı çocuklar temasına ters düşüp çalışmayı nötrleştiriceğini düşündüm
yorumun için teşekkürler

onurgozay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kolaysa ,sıkıyosa,görelim bakalım gibi bir slogan bence hata..yüzümüzdeki kir derken? hepimizi kirli çamaşırları mı war yoksa şantiye çıkışınamı denk geldi? yani bu kirden gocunmamız mı gerekiyor?

o 5 satırda anlatmakistediklerini anlatacak bir slogan için keşke oturup üzerinde biraz daha düşünseydin.

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
"belki onun sana uzattığı mendil yüzündeki kiri silmen içindir" sözü çok güzel tasarımda bence güzel olmuş emeğine sağlık

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel ve anlamlı bı konu ama anlatım eksik kalmış sanki tamam cocuklar işci olması ama bunu ne için yaptınıuz afişte bunu goremedım yanı insanları kucuk cocukları calıstırmamak ıcın ne yapmalıyıza yonlendırmelıydın bence bu sadece sorunu dıle getırmış sorunba cozum bulacak bı çalışma olmamış acıkcası emeğine sağlık

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
elinze sağlık hatalar zaten söylenmiş onlar dışında güzel olmuş

kaulitz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başarılı ve anlamlı bir çalışma tebrikler :)

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşekkür ederim uyarılarınız kulağıma küpe oldu.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
aslında çalışman gerçekten çok güzel.Heleki sloganlarına bayıldım.Ama devrik cümleler olduğu için,noktalama işaretlerinde olmadığı için, tam anlayabilmek için 2-3 kere okumak gerekiyor.Bunu bir otobüs durağında asılı hayal ettim.Orda durduğumuzda; otobüsün içinde yolcular inene kadar ki zamanda okuyamazdım sanırım.Çünkü dediğim gibi tekrar tekrar okumak gerekiyor ve bildiğim kadarıylada bu afiş olabilmenin en önemli özelliğini bozuyor.Bu sorunun üstüne gitsen daha iyi olur bence
Yinede ellerine sağlık
saygılar