Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel draw activate edemiyorum ?

zafr.77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel draw x3 ü yükledim ama activate edemiyorum yardım edermisin ? bilgisayarım windows 7

Benzer konular

mannis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arama motoruna corel draw x3 kurulumu resimli anlatım yaz.
ilk çıkan yerde görürsün yapacaklarını.bi yerde zorlanırsın sanırım.Already Perchased butonunu görmeyebilirsin.o zaman Alt+ A yaparsın enter larsın.
kurulum işlemini tamamladıktan sonra program çalışmaz ise:
masa üstü icon üzerine sağ tuş/özellikler/uyum/windows xp sp 2 işaretle ve altta yönetici olarak çalıştır de ;)

zafr.77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arama motoruna corel draw x3 kurulumu resimli anlatım yaz.
ilk çıkan yerde görürsün yapacaklarını.bi yerde zorlanırsın sanırım.Already Perchased butonunu görmeyebilirsin.o zaman Alt+ A yaparsın enter larsın.
kurulum işlemini tamamladıktan sonra program çalışmaz ise:
masa üstü icon üzerine sağ tuş/özellikler/uyum/windows xp sp 2 işaretle ve altta yönetici olarak çalıştır de ;)

hepsini yapıyorum dedıklerinin ama bir türlü code doğru demiyorum error diyor?:crying:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Windows 7 de aktifleştirme işlemi yapabilmeniz için UAC ayarlarını yapmanız lazım.
Google'dan Win7 UAC diye arama yaparsanız detaylı bilgiye ulaşırsınız.Aksi halde sürekli yönetici izninizin olması gerektiği yönde uyarı verecektir.

mannis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende windows 7 de kullanıyorum.sorun olmamıştı.tekrar dene ama farklı yol dene, ya da daha dikkatli ol :s

wildturk1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence bu işlemleri yapmadan önce internet bağlantini kes :)

zafr.77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Windows 7 de aktifleştirme işlemi yapabilmeniz için UAC ayarlarını yapmanız lazım.
Google'dan Win7 UAC diye arama yaparsanız detaylı bilgiye ulaşırsınız.Aksi halde sürekli yönetici izninizin olması gerektiği yönde uyarı verecektir.

aynen dediğin sürekli uyarı alıyorum. teşekür ederim bilgileriniz için