Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw da Bu Hatayı Nasıl Düzeltebilirim ?

HknGvn

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar corel ile ilgili bu sorunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilir misiniz?program yüklenirken böyle bir olayla karşılaşıyorum.daha önceden yüklüydü açılmıyor diye silip yeniden yüklemek istedim bilgisayarda görünmüyor fakat yeniden yüklemek istediğimde bu hatayı alıyorum.

9089.jpg

Benzer konular

objka

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam modify=üzerine kurar , repair=onarır, remove= silme
muhtemelen remove tıklayıp kaldırıp tekrar kurmanı istiyor

HknGvn

🌱Yeni Üye🌱
ben de kaldırıp yeniden yüklemek istiyorum ama farkettiyseniz hangisi seçili olursa olsun devam etmem için gereken next yada remove gibi bir buton yok.seçtikten sonra devam edemiyorum.program files te corel dosyası yok program ekle kaldırdan kaldırdım ama yeniden yüklemek istediğimde böyle bir sorunla karşılaştım.

Son düzenleme:

HknGvn

🌱Yeni Üye🌱
Format atmadan çözebilme imkanım var mı acaba ?

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
X3, X4 ve X5 versiyonlarını PC'den kökten kaldıran bir program var, sitede yayınlandı, bir araştırın, işe yarayabilir.

HknGvn

🌱Yeni Üye🌱
sanırım en kolay ve kesin çözüm format.paylaşımlarınız için teşekkür ederim hepinize arkadaşlar.

HknGvn

🌱Yeni Üye🌱
paylaşımınız için teşekkür ederim fakat sorun devam etmekte. corel x5 sürümü dışındaki herhangi bir sürümü denemeyi düşünüyorum inşallah düzelir.

HknGvn

🌱Yeni Üye🌱
paylaşımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.format attım sorun ortadan kalktı.