Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw X5 sp3 update sonrası hata mesajı veriyor

blackcat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm. ben sp1 yüklü Corel Draw X5 kullanıyordum. bugün peşpeşe olarak sp2 ve sp3'ü kurdum. bu kurulumlardan sonra herhangi bir corel dosyasını açmak istediğimde; "komut programa gönderilirken bir sorun oluştu" şeklinde bir hata mesajı vermeye başladı. kapatıp aynı dosyayı tekrar açmak istediğimde ise hata vermeden Corel Draw açılıyor. bu tür bir sorun yaşayan ve çözen arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum. saygılar.

Benzer konular

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
slm. ben sp1 yüklü Corel Draw X5 kullanıyordum. bugün peşpeşe olarak sp2 ve sp3'ü kurdum. bu kurulumlardan sonra herhangi bir corel dosyasını açmak istediğimde; "komut programa gönderilirken bir sorun oluştu" şeklinde bir hata mesajı vermeye başladı. kapatıp aynı dosyayı tekrar açmak istediğimde ise hata vermeden Corel Draw açılıyor. bu tür bir sorun yaşayan ve çözen arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum. saygılar.

kullandığınız X5 lisanslı mı? yani orjinal mi?

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
corelin sp 2 veya sp3 yamaları var yükle

"slm. ben sp1 yüklü Corel Draw X5 kullanıyordum. bugün peşpeşe olarak sp2 ve sp3'ü kurdum. bu kurulumlardan sonra herhangi bir corel dosyasını açmak istediğimde; "komut programa gönderilirken bir sorun oluştu" şeklinde bir hata mesajı vermeye başladı. kapatıp aynı dosyayı tekrar açmak istediğimde ise hata vermeden Corel Draw açılıyor. bu tür bir sorun yaşayan ve çözen arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum. saygılar."

bu nasıl bir mantık hala anlamış değilim, bilgi yok fikir ortada kol geziyor.okumadan anlamadan niye cevap yazma gereksinimi duyuyorsunuz?

bu CorelDRAW konu başlığına abone olan ( bu başlığa bir sorun vb. vs. yazıldığında) ben, biz, onlar okunmamış konu mesajı var diye mesaj alıyoruz, işimizi gücümüzü bırakıp adı geçen soruna çözüm üretmek amacıyla foruma bağlanıyoruz. Derdimiz ne para kazanmak mı hayır!
Yardımcı olabilmek üyelerimiz, dostlarımız, arkadaşlarımız, meslektaşlarımız çözümsüz kalmasın diye....

Lütfen hassasiyet gösterilsin!

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
bende çözüm yolu gösterek konudaki hassaiyetimi gösterdim

bu ne celal

hala daha aynı çizgide ısrar etmenize anlam veremiyorum, neyin çözüm yolu önce bir okuyun bakalım sorun sahibi neden bahsetmiş, siz neyi önermişsiniz, ben ne yazmışım? okumadan anlamadan nereye kadar?

mesaj kirliliğinden öteye mi?

blackcat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel'i komple kaldırdım. tekrar kurdum. sonra sp1 ve sp2'yi kurdum. bahsettiğim hatayı almıyorum. herhalde sp3 ile ilgili bir sorun yaşadım. o yüzden sp3 kurmamayı düşünüyorum. umarım çok gerekli bir şey değildir.

blackcat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel x5'i kaldırdım. tekrar kurdum. ardından sadece sp3'ü kurdum. 1. mesajımda bahsettiğim hatayı tekrar aldım.
diğer arkadaşlardan sp3 kurup benzer sıkıntı yaşayan var mı, yoksa sadece bendeki sp3'ten dolayı mı bu sıkıntı yaşandı diye merak ettim.
sp3 kurup sıkıntı yaşamayan arkadaşlar varsa ve bu tip linklerin paylaşımı bu sitede serbest ise; çalışır durumdaki sp3'ün indirme linkini bu sitede paylaşabilirler mi? ya da özel mesaj olarak da link gönderilebilir.
zaman ayıran, fikir paylaşan ve yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler ve saygılar.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
corel x5'i kaldırdım. tekrar kurdum. ardından sadece sp3'ü kurdum. 1. mesajımda bahsettiğim hatayı tekrar aldım.
diğer arkadaşlardan sp3 kurup benzer sıkıntı yaşayan var mı, yoksa sadece bendeki sp3'ten dolayı mı bu sıkıntı yaşandı diye merak ettim.
sp3 kurup sıkıntı yaşamayan arkadaşlar varsa ve bu tip linklerin paylaşımı bu sitede serbest ise; çalışır durumdaki sp3'ün indirme linkini bu sitede paylaşabilirler mi? ya da özel mesaj olarak da link gönderilebilir.
zaman ayıran, fikir paylaşan ve yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler ve saygılar.

corel sana ayrı SP3 bana Ayrı SP3 yayınlamaz....
sizin sorununuzun çözüm yeri burası değil!

FORUM KURALLARI Madde / 26
Tüm ticari kaygı güden mesajlar, crack, warez, hack konuları ve sitelerinin tanıtımının yapılması yasaktır. Türkçe ve yabancı sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak ve Türkçe program veya yabancı programların crack/seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır.

* Yukarıdaki maddelere uymayan üye kendi isteği ile Grafikerler.net ten uzaklaştırılmayı kabul etmiş bulunmaktadır. Dolayısıyla Grafikerler.net yöneticileri hiç bir üyeyi kendi şahsi görüşleri ile ilgili olarak üyelikten men etmezler. Uzaklaştırılan her üye kendi rızasıyla uzaklaştırılmayı kabul etmiştir. Bu uzaklaştırılma dışında üye yönetimin insiyatifi ile sadece sözlü uyarı alabilir.

sitemizin kuralları gereği vede emeğe olan saygıdan dolayı bu mesajınızı okumamış vede görmemiş kabul ediyorum,
anlayışınız için teşekkürler.

blackcat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
forum kurallarını tam manası ile bilmediğim için özür dilerim. :sadsmile: o zaman son satırı yazmamış gibi sorumu tekrarlayayım ve arkadaşların bilgisine başvurayım:

"corel x5'i kaldırdım. tekrar kurdum. ardından sadece sp3'ü kurdum. 1. mesajımda bahsettiğim hatayı tekrar aldım.
diğer arkadaşlardan sp3 kurup benzer sıkıntı yaşayan var mı, yoksa sadece bendeki sp3'ten dolayı mı bu sıkıntı yaşandı diye merak ettim."

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
lisansız yazılım saatli bombaya benzer,
üzgünüm, yapacak birşey yok.

bullent

🌱Yeni Üye🌱
Yani yazip sitem etmeden gecemeyecegim!!!
Bir sorun var ortada ve hemen cozum belli. Lisanslimi Lisanssiz mi ? ( En buyuk sorun !!! )
Yada yeniden kaldir kur. Basitlere kacmak. Arastirma ve gelistirme baglaminda hic yardimci olmamak. Ben Lisansli kullaniyorum arkadasim benimde ayni sorunum vardi. Simdi ne yapalim yani oturup aglayalim mi ???
Amerika'dan yaziyorum. Cok sitemliyim bu huyundan kendi toplumumun.

Hep suclama. Bileninde bilmeyeninde konusmasi.

Arkadasim. Sorun yasayan arkadasim. Sirf senin icin yaziyorum bunu. Tarih biraz gec biliyorum ama yinede faydasi olsun diye yaziyorum.

Senin sorunun Kullandigin Antivirus Programindan kaynaklaniyor. Kurup kaldirdigin veya halen aktif olan antivirusun var ise onu bir tamamen kapat oyle dene. Hata almayacaksin. Ben Corel firmasi ile gorustum bunu soylediler ve gercektende calisiyor. COREL firmasi bir kere bana lisanslimi kullaniyorsunuz diye sormadi!!! ama uzerine vazife olmayan ve kendisininde makinasinda en az onlarca lisanssiz yazilim kullanan birisi cikip ilk basta lisanslimi gibi absurtbir soru sormasi bunu yazmami sagladi.

Ikinci sorun. Regedit ile ilgili. Sayet halen bu sorunu yasiyor isen benim dedigim cozumu bir dene. Yardimci olabildiysem ne mutlu bana.

Esenlikler dilerim.

Efendiler bilgi paylastikca cogalir!!! Destek olmuyorsaniz bari kostek olmayin lutfen.

Olsinwe

🌟Usta Tasarımcı🌟
corel'i komple kaldırdım. tekrar kurdum. sonra sp1 ve sp2'yi kurdum. bahsettiğim hatayı almıyorum. herhalde sp3 ile ilgili bir sorun yaşadım. o yüzden sp3 kurmamayı düşünüyorum. umarım çok gerekli bir şey değildir.

Hocam SP3 yaması ondan önceki sürümleride kaplıyor SP1 VE SP2 KURMADAN DİREK SP3 KURUN

Son düzenleme: