Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel draw x5 yukleme sorunu

delicocuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar corelin kendi sitesinden x5 indirdim kurulumu calistirdigim zaman birinci asamadi lisansi kabul ediyorum butonlar gozukuyor fakat uzerlerindeki yazilar gozukmuyor ve islem yapmiyor windows vista kullaniyorum ncyapmam gerek kurmak icin

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Çünkü ücretsiz sürümü deniyorsunuz şu anda...

Corel Draw programı Corel firmasının lisans ile sattığı ücretli yazılımdır.

delicocuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hocam ben deneme sürümünü indirdim bu deneme sürümünü yüklüyemeden nasıl deneyi bilirim. İlkkez böyle bir deneme sürümü gördüm..Yüklenmeden denenen :D

anduril88

🌱Yeni Üye🌱
regediti aç:
(başlat>çalıştır>regedit)
(****)

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\
regeditten yukardaki konuma git.

zones'in içinde **** diye dosyalar göreceksin ** dan önce olanları sil bende '*' vardı.Butonlar düzelecektir.

siteye Volkan TEKİN arkadaşımızın yorumunu gördükten sonra üye oldum görüyorum ki bilmediğimiz işler ile ilğili konuşmamak hakkında 32 senedi birşeyler öğrenememişiz.Bu sayfayı Print Screen yaptım böyle gafları topluyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
regediti aç:
(****)

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\

zones'in içinde **** diye dosyalar göreceksin ** dan önce olanları sil bende '*' vardı.Butonlar düzelecektir.

siteye Volkan TEKİN arkadaşımızın yorumunu gördükten sonra üye oldum görüyorum ki bilmediğimiz işler ile ilğili konuşmamak hakkında 32 senedi birşeyler öğrenememişiz.Bu sayfayı Print Screen yaptım böyle gafları topluyorum.

32 senedir öğrenemediğiniz bir şeyi de ben size ifade edeyim: Kanunsuz olarak bir paylaşım yaptığınız gerçeğini umarım yaşınız gereğince anlar ve forum kurallarına riayet etmeniz gerektiğini bir an önce fark edersiniz!

hersin

🌱Yeni Üye🌱
**** diye bahsedilen dosyalar nelerdir. aynı problem bende de var. acil çözmem gerekli yardım lütfen.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
**** diye bahsedilen dosyalar nelerdir. aynı problem bende de var. acil çözmem gerekli yardım lütfen.

aradığınız çözümün yeri burası değil, vede karşılaştığınız sorunla ilgili yazılım şirketine www.corel.com 'un yardım ve istek bölümüne yazarsanız size yardımcı olacaktırlar...

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
regediti aç:
(****)

Volkan Tekin yanlış anlamış. Bu sorun yasal sürümlerde yaşanıyor. CorelDRAW X5'in trial sürümünde böyle bir sorun yaşanabiliyor.

@anduril88, bu yapılan regedit düzeltmeleri tam olarak nedir? Sorunu nasıl çözüyor açıklayabilir misin? Burada paylaşılmasına izin verilmezse lütfen bana profilimdeki web sayfası adresimden ulaşır mısın?

alidemirel

🌱Yeni Üye🌱
anduril88
merhebe benim bilgisayarda aynı hata yaşanıyo zones in içindeki hangi dosyaların silineceğini yazarsan çok mutlu olrum çok acil lazım

dafont_666

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba benim bir ricam olacak

Corel X5 freehanden eps formatında dosya çevirdiğim iş bölünüp araları çizgi çizgi oluyor
bu neden kaynaklanıyor olabilir.

Eğer böyle oluyorsada nasıl çizgileri kolay yoldan birleştirebilirim.

Teşekkürler.....