Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Drawx4'de Sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berdan06

🌱Yeni Üye🌱
Herkese Selam! Arkadaşlar ben Corel X4 ü bilgisayarıma kuralı 2 hafta oldu. Ama bugün programım kilitlendi import dışınd hiç bir işlem yapamıyorum. Object Managerde gerekli kontrolleri yaptım ama birşey bulamadım Çok acill.. yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Benzer konular

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
örneğin yazdırma gibi bazı fonksiyonları deaktif olduysa, bu programınızın orjinal olmadığından kaynaklanıyordur. Programı tekrar yüklemeniz bu sorunu giderecektir...

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aynı sorunla bende karşılaştım. Corel i değil bilgisayara format atmak gerekiyor. import paste tuları hariç hiç biri aktif olmuyor. Eğer olmazsa olmaz illaki x4 diyorsan : FORMAT

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar your uninstal diye bir program var. düzgün bir şekilde onu kurarsanız böyle format atma derdini ortadan kaldırır.

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben çözdüm arkadaşlar. Bazı sitelerde crack die verilen ek dosya sadece update uyarısını kaldırıyor. Ama kullanım zamanı dolunca x4 kitleniyor. Ama bir sitede serial buldum ve yeni kurulumda key girerek sorunu çözdüm şimdi mükemmel oldu. internette arayın bulursunuz key.

blapx

🌱Yeni Üye🌱
bulamadım lütfen crack yollayabilirmisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...