Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel le resiminizi siyah beyaz yapmak

nginus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel le resiminizi siyah beyaz yapın ve folyodan kesitirin. camın üzerine uygulayın.
corelin içindeki trace i açıp
image/mode/black-white deyin. çıkan menüden sayısal ayarlamayı resmin netliğine göre ayarlayın.sonra trace/by outline deyin.
ctrl+s deyip çıkın.
ardından corel açın ve kaydettiğiniz belgeyi açın.
resminiz siyah beyaz ve kesime hazır.

bu resim corelde yapıldı ve kumlama oldu camın üzerine
052208121900yg6.jpg

resmin siyah beyaz hali
n6739968111901249565tttmn8.jpg

orjinali
yeim11pp2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Resimli Anlatımın Hiç Olmamış ARkadaşım Kusuruma Bakma Çok Kısa Bir Anlatım Çok Amatör Arkadaşlarımız Giriyor buraya Ayar Panel'ini Ayarlamaları anlatman Lazım en basitinden onun resmini koyman gerekirdi hı erkende Resim Çekmeyi Bilmiyorum Diyorsan :) Print Screen Tuşu Var Ona Bir Defa Basman Yeterli O Şekilde Daha Güzel Anlatımlar Yapabilirsin ve Trace Ayarların Çok Fazla Kaçmış Resimmi Yoksa Dökülmüş Boyamı Ayırt edemedim.. Başarılı Çalışmalar Keyifli Forumlar :) Konularını Takip Edicem :)

nginus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Resimli Anlatımın Hiç Olmamış ARkadaşım Kusuruma Bakma Çok Kısa Bir Anlatım Çok Amatör Arkadaşlarımız Giriyor buraya Ayar Panel'ini Ayarlamaları anlatman Lazım en basitinden onun resmini koyman gerekirdi hı erkende Resim Çekmeyi Bilmiyorum Diyorsan :) Print Screen Tuşu Var Ona Bir Defa Basman Yeterli O Şekilde Daha Güzel Anlatımlar Yapabilirsin ve Trace Ayarların Çok Fazla Kaçmış Resimmi Yoksa Dökülmüş Boyamı Ayırt edemedim.. Başarılı Çalışmalar Keyifli Forumlar :) Konularını Takip Edicem :)

1 özel mesaj yazmana gerek yok. herkez görsün ne yazdığını.
2 resimli anlatamak zorunda değilim.kullanmak isteyen basitçe yapabilir.sözleşme imzalamadım.ukalada değilim ki en az senin kadar
3 programı bilen ayarlamaları yapar.
4 resim benim değil ben çekmedim.
5 elimdeki resme yapabileceğim en iyisi buydu.daha ii yapabilirsen buyur yap cama işle.
6 ve son olarak. adam gibi yorum yap başımın üzerine.saygı duyarım. başarılıyım ve bişeyler biliyorum demiyorum.umarım sen biliyorsundur da bu şekilde yazıyorsundur.

sunrise_07

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçekten biras daha açıklayıcı olabilirdi anlatım adobe nin programlarına göre corel daha farklı olduğu için biras daha ayrıntılı bi şekilde anlatman gerekir di
corel in içindeki trace ne ???

sendemi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence anlamak isteyen anlar.ben denedim gerçekten işime yarayacak, paylaşım için teşekkürler. (demek trace bu işe yarıyormuş :)

rotamarmaris

🌱Yeni Üye🌱
aynı işlemi photosopda da gayet kolaylıkla yapabilrisiniz.
resmi açın
filter - sketch - stamp
ayarlarınızı yaptıkdan sonra
select - color range
sadece siyah olan kısımları seçiyorsunuz
ondan sonra
paths - make work path (Burda ayar 2 tavsiye)
son işlem
export - paths to illustrator
ai formatında herhangi bir isim vererek kaydediyorsunuz
Daha sonra corel import ediyorsunuz. İster kesin, ister farklı renklere boyayın

soresger2121

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birazda siz araştırın adam yolunu söyledi ama gerçekten bir eğitim vermek istiyorsa henüz ders almamış kişilere der vermişçesine anlatması lazımdı

bela_cicegi

🌱Yeni Üye🌱
bulduğu birşeyi paylaşmak istemiş. bu kadar sorun olacağını bilseydi yaparmıydı bilmiyorum :) paylaşımın için teşekkür ederim (en azından kendi adıma)

abaq

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
abaq.deviantart.com
yani adam eksik anlatmış olabilir ama eşekten düşmüşe çevirmek te adamı ayrı konu.

bence ayıp olan bu.

nginus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler arkadaşlar.olumlu olumsuz yorum yapanlar.yeni konuyu biraz önce açtım. daha fazla içerikli oldu.enazından buna göre.

nginus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gerçekten biras daha açıklayıcı olabilirdi anlatım adobe nin programlarına göre corel daha farklı olduğu için biras daha ayrıntılı bi şekilde anlatman gerekir di
corel in içindeki trace ne ???

slm.trace corelin içerisinde gelen hazır resimleri kullanıp siyah beyaz hale getirmeye yarayan bi program.yani ben bu şekilde kullanıyorum.

nginus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işinize yaramışsa ne mutlu....