Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde fosforlu turuncu

uur4

🌱Yeni Üye🌱
merabalar
elimde daha önceden sanırım serigrafide basılmış fosforlu turuncu bi leksan etiket var. bunun tasarımızı corelde hazırladım ama renkte sıkıntı yaşıyorum. denediğim hiç bi turuncu tonu bu renkle tutmuyo. mimaki cjv30-100 ve konica minolta bizhub pro c500'de denedim baskılarını. gradationda renklerle de oynadım ama yok. bu fosforlu turuncu rengi nasıl alabilirim dijitalden. yardım ederseniz çok sevinirim. teşekkürler şimdiden.

Benzer konular

Kemal AKSEKİOĞLU

♾️Grafik Gurusu♾️
onu malesef dijitalden alamazsınız o fosforlu turuncu seriğrafi mürekkebidir ancak seriğrafi baskıyla elde edilebilir

uur4

🌱Yeni Üye🌱
anladım. peki o renge yakın herhangi bi işlem var mı yapabileceğim. biliyomusunuz

uur4

🌱Yeni Üye🌱
bende pantonenin kartelası var bi de cmyk kartelası yaptım kendime ama aynı renk baskıda tutmuyo

Caner5516

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.canerkorkmazli.com
bende pantonenin kartelası var bi de cmyk kartelası yaptım kendime ama aynı renk baskıda tutmuyo

Hocam bu kartelayı baskı yaptığınız makineden neye basıyorsanız artık o baskı malzemesinede bastınızmı.

Ek olarak:Baskıya çalışamyı hangi formatta gönderiyorsanız alternatif formatlarıda deneyin.Tif gönderiyorsanız eps, eps gönderiyorsanız tif göndermeyi deneyin.