Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelde sorun

Grafi-ray

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar :) Corel X5de bir çalışma yapmıştım.Yaptıktan sonra print e bastım karşıma "analyzing document" diye birşey yapıp duruyor sürekli çıktı alamıyorum.PDF olarak kayıt edip öyle alıyım dedim bu seferde kayıt ettikten sonra PDF i açtım bazı harfleri kalın olarak kayıt etmiş. Mesela "bu çok kalın" burdaki gibi "l" harflerinin bazıları kalın bazıları ise normal çıkmış.Bunların çözümlerini bilen biri varmı?Yoksa başka bir çözüm önerecek varsa yazsın lütfen.Şimdiden teşekkür ederim.

Benzer konular

oktay46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"analyzing document" yazısı 10 - 12 saniye sonra kaybolacaktır... ondan sonra çıktını alırsın bu sorun degılkı arkadasım...

Grafi-ray

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sorun o yazı işte kaybolmuyor sürekli dönüyor analyzing document diye :) ama başka bir şekilde çözmeyi başardım.

oktay46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
senın adına sevındım, ama nasıl bır çözüm buldugunu yazarsan belki başka arkadaslarada faydası olabilir...ben genelde dergi tarzı işler yaptıgımda cıktı alacagım zaman bu uyarı cıkar, ama 5 - 6 sanıyede gıder...

Grafi-ray

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler.Sorunu şu şekilde hallettim.Corelde çıktı alamıyordum pdf olarak kayıt ettiğim dosyada "l" lerde sorun var demiştim.Photoshop'a atıp "l" lerin kalınlığını alırım dedim.Sonra photoshop a bir attım "l" lerde sorun yoktu düzgün bir şekildeydi çalışmam.Tekrar pdf olarak kayıt edip çıktımı aldım :)

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkürler.Sorunu şu şekilde hallettim.Corelde çıktı alamıyordum pdf olarak kayıt ettiğim dosyada "l" lerde sorun var demiştim.Photoshop'a atıp "l" lerin kalınlığını alırım dedim.Sonra photoshop a bir attım "l" lerde sorun yoktu düzgün bir şekildeydi çalışmam.Tekrar pdf olarak kayıt edip çıktımı aldım :)

işte budur pratik çözümler üretmek gerekir yoksa bizz tekniğe mahkum hale geliriz
ayrıca zekice bir çözüm
öğrendiğim iyi oldu bende genelde arapça harflerde çalışırken bu sorunu yaşıyordum