Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelden plotera geçiş için yardım lütfen

napolia

🌱Yeni Üye🌱
roland pnc 950 kesicim var ve corel 12 den kesim yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

kesanmurat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
signcut diye program var corelden direkt kesiyo
yanlız her hafta şifre istiyo

mavireklam48

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar atcut çok iyi bir kesim proğramı ve her ne olursa olsun plotter driver yüklenmesi lazım

DOKTORAFACAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.atacanteknik.com
cin makinalar HPGL yada DMPL dili kullanıyor corelden direk kesim saglanabiliyor her marka cin ploterin yazıcı driveri mevcut ama kesim mesafesi 3240 mm ile sınırlı buda corelin sınırlaması . flexinin corel plugini ile 50 metre ye kadar sınır mevcut

hepgüneş

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar 22 senelik reklamcıyım.signmate elite proğramı ile çalışmaktayım.fakat flexisign pro ile çalışmak istiyorum.nereden nasıl indirebilirim.yardımcı olunuz lütfen.roland pnc950 ile kesim yapmaktayım
teşekkürler.

esgüç

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar flexisign 8.5 proğramı yeni kurdum yanlız daha önce signmate impact kullanıyordum flexide göster butonu varmı varsa nasıl yardımcı olursanız sevinirim

grafix3

🌱Yeni Üye🌱
Benim Corel Draw 11 Grafik programi ile uygun calisacak kesim programlari hakkinda bilgiye ve mumkunse bu programlara ihtiyacim var. Eger bu konuda yardimci olabilirseniz cok makbule gecer.
Saygilarimla

erser

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar signtools programı bütün plotter markalarıyla corel den direk kesim yapmanızı sağlıyo ben kullanıyorum olimpos marka kesicide sorun yok

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bendede olympos makian var ve corelden kesim yapabileceyim söyleniyor bilen arkadaşlar lütfen yardım